Wpis z mikrobloga

@IdillaMZ ja tam go zawsze ceniłem i raczej już zawsze będzie moim ulubionym polskim trenerem. Osiągał naprawdę solidne wyniki z kadrą u-21, później z legią w europejskich pucharach (bo w lidze to już różnie mu szło xd), wygrał ze Szwecją w barażach w swoim debiucie jako selekcjoner i wyszedł z grupy na mś po raz pierwszy od 36 lat. Fakt, jest pragmatyczny i skupiony na końcowym wyniku ale tych zasług nikt
  • Odpowiedz
@mr-dawid: z każdego klubu odchodził skłócony ze wszystkimi, legie praktycznie spuścił w kiblu, w arabowie odszedł szybciej niż przyjechał xD Wiedze ma taką że że gra antyfootball, jest toksyczny dla środowiska i nie przyjmuje do siebie absolutnie żadnej krytyki. Z polską miał 1,38 punkta na mecz w 13 spotkaniach xD To portugalski bajerant miał lepsze wyniki. Gdyby nie Stanowski to nigdzie byś go w mediach nie zobaczył i jest tego
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny no dobra. W tej Arabii grał tak krótko że zdążyłem zapomnieć o tym żałosnym okresie ale co zarobił to jego. Z drugiej strony jego klub nie miał tak dużego budżetu na transfery a musiał rywalizowac z takim al nassr czy al ahli
  • Odpowiedz