Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki mam taki problem z kobietami. Przyciągam porządne dziewczyny, z dobrych domów, bez tatuaży, wierzące, młode, chcące długich związków i to jest ok... ALE... Ciągnie mnie strasznie do takich patusek wytatuowanych, wymalowanych, z zachrypniętym głosem. Nie wiem dlaczego tak mam i jest to dla mnie bardzo uciążliwe, bo potrafię się w mieście zatrzymać i się na taką gapić. Czy ktoś wie skąd to się może brac i jak to leczyć? Moja obserwacja jest taka, że nudzę się w związku z taką grzeczną dziewczyną i potrzebuję tych emocji, złego traktowania, schodzenia się itp. Ale to nawet nie chodzi o zachowanie a sam wygląd daje mi bonera natychmiastowego. Myślałem że się z tego wyleczyłem po związku z taką borderką ale dziś jak zobaczyłem na mieście podobną to mi się odnowiło. Czy z takimi "patuskami" da się stworzyc zwiazek w ogole? One chyba tez sa w zwiazkach?
#zwiazki #seks #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
Ciągnie mnie strasznie do takich patusek wytatuowanych, wymalowanych, z zachrypniętym głosem


@mirko_anonim: to jest zaburzenie psychiczne,całe szczęście jest terapeuta
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie każda dziewczyna co ma kolorowe włosy i tatuaże to patuska. Tak samo jak nie każda dziewczyna wyglądająca skromnie i miło jest miła.
Podoba ci się, to startuj do niej, jak będzie powalona to dość szybko to wyjdzie.
  • Odpowiedz