Wpis z mikrobloga

Chyba największy cope jaki mogę regularnie przeczytać na tagu to ten, że jak jesteś chadem 8+/10 to z automatu kobiety się na ciebie rzucają. Tak jest tylko w przypadku ładnych lasek które wystarczy że wyjdą z domu będą stać i ładnie pachnieć i już mają adoratorów. Natomiast w drugą stronę tak już nie jest, jako facet nawet jak jesteś ultra przystojny to i tak musisz mieć dynaminę, gadkę i skakać wokół kobiet, jedyne co się zmienia to masz wyraźnie mniejszą szansę na dostanie kosza. Niestety, taka jest rzeczywistość. Sam jestem powyżej przeciętnej i co mi to dało? Ano nic, bo jak masz #!$%@? łeb i nawet lekki autyzm to i tak skończysz na tagu. Laski NIGDY same z siebie nie zagadają, nie podejdą, co najwyżej nie spojrzą na ciebie z obrzydzeniem tylko normalnie, z obojętnością, i dla nich to już #!$%@? podrywanie ciebie (xD). A jak nie potrafisz skakać wokół księżniczek, nie masz zdolności telepatycznych, nie umiesz, masz fobie społeczną? Ano to #!$%@?, możesz być i giga chadem 10/10 a spędzić całe życie waląc konia w piwnicy.

#przegryw #zwiazki
  • 15
  • Odpowiedz
@Ethernit: cope, jako chad nie potrzebujesz dynaminy, miałem w szkole średniej takich chadow i normalnie do nich pierwsza wiadomość lasek na Tinderse to było pytanie: fwb?
  • Odpowiedz
Niestety, taka jest rzeczywistość. Sam jestem powyżej przeciętnej i co mi to dało? Ano nic


@Ethernit: pokaż fotę to ocenimy czy taki z ciebie +8/10. większość tych samozwańczych powyżej przeciętnych niewiele odstaje od 6/10.
  • Odpowiedz
  • 5
@kamsher: Jak gość miał te minimum dynaminy by swobodnie gadać z laskami, chodzić z nimi na jakieś domówki itp to może i coś takiego się zdarza. Ale to nie jest żadna analogia do lasek 10/10 które mogą być totalnie wycofane i #!$%@? a i tak podbijają do nich wszędzie totalnie obcy jej gościa i proponują pójście na kawę.

@czescmampytanie: Już raz mnie kiedyś wystalkowano i dziękuję bardzo za
  • Odpowiedz
@Ethernit:
Ogólnie jestem w podobnej sytuacji i popieram z tym, że zdarza się, że zagadają np pijane dupy w klubach i/lub rozwiązłe, którym wszystko jedno jak mówisz, ale jak jesteś ładny to pokażą Ci gdzie mieszkają.
Ja np. często mówię, że mam magnes na zdziry, z kolei porządne kobiety raczej mnie unikają.
  • Odpowiedz
  • 2
@Errad: Ja zawsze dowiadywałem się po czasie od osób trzecich że jakiejś lasce się mega podobałem, że wcale nie chodziło jej o odpisanie pracy domowej w szkole czy pomoc przy aucie. Tylko co z tego jak jestem spierdonem bez umiejętności wychwytywania takich rzeczy, już nie mówiąc o pociągnięciu tematu dalej. A laski nie są zdolne do takiego zakochania się w kimś jak faceci by się uparcie uganiać i próbować, jak
  • Odpowiedz
Laski NIGDY same z siebie nie zagadają, nie podejdą, co najwyżej nie spojrzą na ciebie z obrzydzeniem tylko normalnie, z obojętnością, i dla nich to już #!$%@? podrywanie ciebie

Ja zawsze dowiadywałem się po czasie od osób trzecich że jakiejś lasce się mega podobałem, że wcale nie chodziło jej o odpisanie pracy domowej w szkole czy pomoc przy aucie. Tylko


@Ethernit: najpierw piszesz ze wygląd nic nie daje, a potem
  • Odpowiedz
  • 1
@czescmampytanie: Jakie niby ruchy? Chyba tylko w głowach tych lasek. Dla mnie prośba bym pomógł komuś w czymś to prośba bym komuś pomógł, a nie #!$%@? randka. Ale może to dlatego że jestem właśnie #!$%@?.
  • Odpowiedz
Ogólnie jestem w podobnej sytuacji i popieram z tym, że zdarza się, że zagadają np pijane dupy w klubach i/lub rozwiązłe, którym wszystko jedno jak mówisz, ale jak jesteś ładny to pokażą Ci gdzie mieszkają.

Ja np. często mówię, że mam magnes na zdziry, z kolei porządne kobiety raczej mnie unikają.


@Errad: Mam podobne doświadczenia. Bardzo często dziewczyny zagadywały pierwsze w barach/klubach. Ale z doświadczenia, te zagadujące były najmniej wartościowe.
  • Odpowiedz
jako facet nawet jak jesteś ultra przystojny to i tak musisz mieć dynaminę, gadkę


@Ethernit: To przychodzi takim typom naturalnie, bo zawsze są w centrum uwagi i mają te skile wyćwiczone od małego. No, ale zgadzam się z ogólną tezą, że chłop musi się trochę napracować żeby peklować stado świń w przeciwieństwie do kobiet, które jedyne co muszą, to być w odpowiednim miejscu i nie grymasić na kandydatów.
  • Odpowiedz
Chyba największy cope jaki mogę regularnie przeczytać na tagu to ten, że jak jesteś chadem 8+/10 to z automatu kobiety się na ciebie rzucają. Tak jest tylko w przypadku ładnych lasek które wystarczy że wyjdą z domu będą stać i ładnie pachnieć i już mają adoratorów. Natomiast w drugą stronę tak już nie jest, jako facet nawet jak jesteś ultra przystojny to i tak musisz mieć dynaminę, gadkę i skakać wokół kobiet,
  • Odpowiedz