Wpis z mikrobloga

Kupowałem #samochod w okresie pocovidowego deficytu - niczego nie ma, zamówienia na rok do przodu, a do tego diler może odwołać nawet w ostatniej chwili, bo się nie wyprodukowało. Wtedy nie było zbytnio opcji na rabaty, co najwyżej coś symbolicznego. Teraz coraz częściej widzę, że w salonach znowu są promocje i to całkiem spore. Ciekawi mnie, jak to wygląda. Jaki rabat i w jakiej firmie dostałeś na nowy samochód? Pytanie do osób, które kupowały w ostatnim półroczu.

#motoryzacja
  • 13
  • Odpowiedz
@the_good_guy: najlepszy sposób, to jak już w miarę wybierzesz nowy samochód, to popisać do wszystkich salonów w okolicy.
W tym momencie są rabaty na pozostałości przedliftowe - praktycznie każda marka, którą się interesowałem wprowadza coś nowego. Byłem w Cuprze, to na Formentora 1-3%, hyundai 10% dla grup pracowniczych, skoda to średnio 4%.
Oczywiście wszystko zależy od modelu, marki, itd.
  • Odpowiedz
@the_good_guy im droższa marka tym więcej stargujesz, mercedes/ bmw to blisko 15% teraz, jaguary które są schodzącymi modelami spalinowymi nawet do 30% można wyrwać.
Sam nie kupowałem, kolega szuka i nam relacjonował, że rynek się zaczyna odkopywać po pandemii
  • Odpowiedz