Wpis z mikrobloga

Ja naprawdę nie mam nic do ludzi o innym kolorze skóry ani innej wiary czy orientacji itd. ale dlaczego wszędzie upycha się na siłę poprawność poprzez np czarną a przepraszam afroamerykańską arielkę czy afroamerykańską julię o nazwijmy to dodatkowo "silnej" urodzie? Dlaczego na siłę burzy się pewne historie i opowieści? Dlaczego na mnie można wołać biała albo białas a nie mówi się że jestem o europejskiej urodzie? Dlaczego nie mówi się że to rasizm i potępianie poprzez wykluczanie i na siłę zmienianie białej rasy? Dlaczego np arielki nie grała japońska aktorka albo chińska? Dlaczego prawie zawsze to zamiana na afroamerykański kolor skóry? Razi mnie już to po oczach i czasami boli jak na siłę próbuje być się "fajnym". Stwórzcie coś nowego, zróbcie ich historię ale zostawcie choć to co było takim jak powinno być.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #film #filmy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@o_n_a: bo tak sobie zażyczył pan Larry Fink z Blackrock.

no i szeroko pojęty zachód po latach wykorzystywania czarnych jako niewolników, nabawił się czkawki.
  • Odpowiedz
ale dlaczego wszędzie upycha się na siłę poprawność poprzez np czarną a przepraszam afroamerykańską arielkę czy afroamerykańską julię o nazwijmy to dodatkowo "silnej" urodzie?


@o_n_a: dobre pytanie ale odpowiedź jest prosta. Film zarobi w dolarach, w dolarach amerykańskich konkretnie. A ilu "murzynów" przypada na stu białych tam gdzie dolar amerykański jest powszechnie używaną walutą? Ano właśnie. Dużo więcej niż w Europie więc i w filmie występują u nich jakby naturalnie.
  • Odpowiedz