Wpis z mikrobloga

@silent_unknown: mówiłem, pisz pod #kononowicz tam nikomu shitposting nie przeszkadza, to kasowałeś odpowiedzi żeby przypadkiem nikt nie zobaczył co za szlachetna rozrywka cię sprowadziła tutaj do nas

No ale skoro znowu gorzkie żale uprawiasz, to możesz się poprawić. Spróbuj tam, serio.
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: shitposting to wy robicie na tym serwisie liżąc sie po jajcach na tym waszym śmiesznym tagu
A jak widać krytyka boli w serduszku ale trafi w końcu kosa na kamień i będzie płacz bo zły samochodziarz xDDD

Kasowałem bo nie będziecie mi pyszczyć pod wpisem

A jeżeli to jest shitposting to widocznie praktykujesz to samo co gościu i zabolało XD
  • Odpowiedz
bo nie będziecie mi pyszczyć pod wpisem


@silent_unknown: no nie będziemy, ale widać że bardzo potrzebujesz atencji skoro żebroplusy zaraz wleciały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

widocznie praktykujesz


@silent_unknown: widocznie nie zrozumiałeś komentarza o braku rozumu zanim go skasowałeś. Spróbuj coś poczytać mądrego może, zamiast oglądać patojutuberów, z czasem będzie ci łatwiej dyskutować w internecie i rozumieć słowo pisane.
  • Odpowiedz
  • 0
@cult_of_luna: Jakie żebroplusy ty odklejusie xDDD napisałem o tym co #!$%@?ą takie bufony i jak psują ogólny widok rowerzystów ale ŁEEEE ŻEBROPLUSY ZLECIAŁ SIĘ NAM NA TAG I ZAŚMIECA BO MY W OBCISŁYCH PORTKACH I KOSZULKACH NA SWOICH ROWERKACH UZNAJEMY SIĘ ZA KRÓLÓW SZOS I JAK KTOŚ ŚMIE NAS KRYTYKOWAĆ

A jak tak cie oczko zapiekło że musiałeś mi profil przejrzeć to weź tam się posil trochę o tych rzetelnych mediach
  • Odpowiedz
  • 0
Jakie żebroplusy ty odklejusie xDDD


@silent_unknown: jak ci moderacja wywaliła wpis z nieodpowiednimi tagami, to wrzuciłeś żebroplusy, obrazek pod tagami o pedalarzach. Udajesz czy naprawde masz ujemne IQ?

oczko zapiekło że musiałeś mi profil przejrzeć


@silent_unknown: zawsze przeglądam, żeby sprawdzić czy aby nie próbuje ze mną dyskutować jakiś papeć
  • Odpowiedz
  • 0
@cult_of_luna:

czy naprawde masz ujemne IQ?

Spytaj tatusia to ci powie czy masz

zawsze przeglądam, żeby sprawdzić czy aby nie próbuje ze mną dyskutować jakiś papeć


Ojejku jejku koledzy z podstawówki cię tak nauczyli żeby komuś #!$%@?ć czy co?

żebyś ty jeszcze miał jakiś rower porządny to nie TRIBAN XDDD
  • Odpowiedz