Wpis z mikrobloga

@Polejmnie: chlopaku na granicy bylo od 1 stycznia oddanych ponad 1000 strzałów. Dalczego tylko tych dwóch zostalo zatrzymanych? Ja juz raz prostowalem sprawę bidnego strazaka ktory na skrzyzowaniu zabil kobietę. Testowali nowy wóz, ale takie dzbany tutaj były za mundurem.
  • Odpowiedz
  • 1
@BoskiPrototyp: Obecnie prowadzona jest na granicy państwa Polskiego wojna hybrydowa z Rosją. Każda oznaka słabości zostanie wykorzystana przez wrogów. To nie jest czas i miejsce dla akcji takich jakie obecnie prowadzi lewica i jej powiązani aktywiszcze. W normalnie działającym państwie takimi osobami powinny się zająć odpowiednie organy bezpieczeństwa. Niestety ale nasi politycy a także obywatele nie zdają sobie z tego sprawę i to jest bardzo niepokojące.
  • Odpowiedz
@Polejmnie: zabrałeś sie wlasnym cytatem... Serio myślisz ze grupka nawer 10 k jest w stanie zagrozić bezpieczeństwu Polski. czy chodzilo o to by taki dzban jak ty zagłosował na gościa ktory startuje ddo cb z gaśnica a jego fundacja ma przelewy z maili konczacych sie .ru? Kto tutaj jest debilem?
  • Odpowiedz
@BoskiPrototyp: no. Zgadzam się co do obecnych powiązań. I co to zmienia? Ty myślisz, że ja jestem po stronie prawakow? Hahahaha śmiesznie się was obserwuje lewaki i konfederaci. Gubicie się gdy wasz oponent w dyskusji ma wysrane na drugą stronę

O jakiej ustawie ty do mnie piszesz?
  • Odpowiedz
@BoskiPrototyp: hahahaha zabawny jesteś wschodni bocie. Taki niezbyt zaawansowany. Nie potrafiąc pokazać gdzie mówiłem coś o ustawach. Robiąc 9674 błędów. Pisząc „kolegą” zamiast kolegom

Czarna lista
  • Odpowiedz