Wpis z mikrobloga

#apple mireczki drogie mam problem. Kupiłem odnowiony(CPO) apple watch ultra gdzie w opisie było, że urządzenie nie było wcześniej aktywowane oraz przysługuje pełna 12miesieczna gwarancja Apple. Po otrzymaniu urządzenia okazało sie, że data gwarancji jest do 12.04.2025, a ja kupilem watcha 17.06.2024. Po kontakcie ze sklepem powiedzieli zebym sie skontaktował z apple w celu uaktualnienia daty zakupu. W apple mi powiedzieli ze urzadzenie bylo juz aktywowane i data gwarancji jest prawidłowa, czyli zostało 10 miesiecy. Po przekazaniu tej informacji z powrotem do sklepu powiedzieli mi ze przy ewentualnym oddawaniu zegarka na gwarancje wystarczy pokazac fakture z data kupna i normalnie bede mial pelne 12msc. Orientuje sie ktos moze jak to jest z ta gwarancja i czy sklep nie wprowadza mnie w bład? Sklep to Lantre.
#applewatch
iMarek22 - #apple mireczki drogie mam problem. Kupiłem odnowiony(CPO) apple watch ult...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-20 104353

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
gwarancja apple to jednak o wiele mniej problemow niz #!$%@? sie ze sklepem


@iMarek22: to oczywiście prawda, ale gwarancja apple i tak polega na oddaniu do autoryzowanego serwisu (np Lantre właśnie) wiec w sumie prawie na to samo wychodzi
  • Odpowiedz