Wpis z mikrobloga

Nie no, przelała się u mnie czara goryczy po obejrzeniu tego paszkwila. Mazurek to jest ordynarny intelektualny oszust, polityczny cyngiel. Chciałbym użyć mocniejszych słów, ale dostałbym bana. Chyba muszę spróbować przestać go oglądać, bo podnosi mi ciśnienie strasznie.

Otóż tym razem wziął w obronę ten ohydny rasistowski spot PiS, w którym PiS wziął sobie na ce szczucie na Tuska poprzez szczucie na jakichś randomowych czarnych ludzi na polskich ulicach (których nomen omen prawdopodobnie właśnie PiS sprowadził). Mazurek górnolotnie stwierdził, że tutaj chodzi tak naprawdę o sprzeciw wobec Paktu Migracyjnego i on nie ma nic przeciwko temu xD (dodajmy, że Tusk głosował przeciwko w UE xD)

A co dla niego było najpodlejsze? Zachowanie Tuska, który ponoć szczuł na wszystkich Białorusinów. No co za… Przecież Tusk w tamtym wpisie pisał tylko o przemycaniu „informatyków” do Polski przez KGB. I na zdrowy rozum wiadomo, że Tusk miał pewnie rację.

Oczywiście w tym filmie jest wiele innych manipulacji, ale nie chcę, żeby post był zbyt długi. Autentycznie gardzę Mazurkiem, bo wiem, że on nie robi tego z głupoty, a zmienił się w wyrachowanego politycznego cyngla, który ma walić w jedną opcję polityczną. Ale nawet ja nie spodziewałem się, że będzie bronił tego pisowskiego rasistowskiego ścieku, który miał uderzać w Tuska. Okropne, ohyda, gardzę.

#polityka #kanalzero #mazurek #bekazpisu #4konserwy #neuropa #imigranci
Gours - Nie no, przelała się u mnie czara goryczy po obejrzeniu tego paszkwila. Mazur...

źródło: IMG_3792

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Gours: imo nie dotrzesz do nikogo takim wpisem bo jest za mało konkretów i nie umiesz precyzyjnie napisać zarzutów co jest przy pisie ogromnym problemem bo wszystko się przez to od nich odbija
  • Odpowiedz
@Gours: Wychodzi na to, ze jakakolwiek proba zachowania wlasnej kultury to rasizm, bo nie dopuszczamy osob z innych kultur do korzystania z naszej kultury na rowni z nami.

No wiec pytanie, dlaczego my - biali Polacy - na rowni z Afroamerykanami nie mozemy korzystac z przywilejow Afroamerykanow? Dlaczego na przyklad co ktoras postac w Black Panther nie byla bialym Polakiem, ktory mowil po polsku, podczas gdy reszta spoleczenstwa nawet nie
  • Odpowiedz
@Gours: O, dziękuję za kolejny wpis, który mi wytłumaczył co mam myśleć o Mazurku.

wyrachowanego politycznego cyngla, który ma walić w jedną opcję polityczną

śmiechłem, patrząc na to, że to ty napisałeś ten wpis.
  • Odpowiedz
  • 0
@zobq: ja nie jestem dziennikarzem, który sam o sobie mówi, że jest „symetrystą”. Nie ukrywałem nigdy swoich poglądów politycznych, więc co ty bredzisz?
  • Odpowiedz
Sprecyzuj co rasistowskiego jest w niechceniu takich ludzi jak na tym spocie


@Borokk: kojarzy randomową grupkę osób o ciemniejszej skórze z bandytami, gwałcicielami. Typy dosłownie stały na peronie w Warszawie a zostali w spocie przedstawieni jako zagrożenie dla Polaków. Nikt ich nie spytał czy są legalnie, czy nielegalnie. Czy pracują, czy okradają sklepy. Stali i to wystarczyło troglodytom i rasistom z PiSu. Czarny = źle.
LebronAntetokounmpo - > Sprecyzuj co rasistowskiego jest w niechceniu takich ludzi ja...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-20 110016

Pobierz
  • Odpowiedz
@Gours: A moze by tak najpierw przeczytac komentarz zanim zaczniesz oceniac? W moim komentarzu nie bylo zadnej wzmianki o pietnowaniu murzynow na ulicach, a juz na pewno nie polskich. A jesli nie odrozniasz filmu od polskich ulic, to raczej ty jestes tym kto jest #!$%@?.
  • Odpowiedz
@zobq: ja nie jestem dziennikarzem, który sam o sobie mówi, że jest „symetrystą”. Nie ukrywałem nigdy swoich poglądów politycznych, więc co ty bredzisz?


@Gours: generowanie propagandy to generowanie propagandy, nieważne gdzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@zobq: i niby ja tę propagandę robię? Już mi się nie chce czytać tych twoich durnych komentarzy, więc pewnie niebawem wyłapiesz bana
  • Odpowiedz
Sprecyzuj co rasistowskiego jest w niechceniu takich ludzi jak na tym spocie? Chciałbyś takiego tancerza samochodowego?


@Borokk: Ty tak na serio pytasz, co jest rasistowskiego w jeżdżeniu po Polsce i robieniu zdjęć przypadkowym murzynom, sugerując że to jacyś agresywni imigranci, którzy przyjechali tu gwałcić i mordować? Przecież nikt nie zweryfikował, czy to faktycznie nielegalni imigranci. Zawinili tylko i wyłącznie tym, że mieli ciemniejszy kolor skóry, więc zrobiono im zdjęcie, żeby straszyć ich wizerunkiem w spocie. A Ty pytasz, gdzie tu rasizm?
To tak jak ja bym pojechał na kebaba koło siebie i zrobił zdjęcie Arabowi w budce. Ba, jeszcze bym go uchwycił akurat jak trzyma nóż do krojenia mięsa i wrzucił to do Internetu z dopiskiem, że śniady przybysz grasuje po Polsce z nożem, by nas mordować.

Co do tego "tancerza samochodowego" to oczywiście należy tępić takich ludzi, podobnie jak naszych narodowych sebów demolujących przystanki. A jak nie ma zalegalizowanego pobytu w Polsce, to za to też
  • Odpowiedz
@Gours: oglądasz TVPiS zero, czego ty się spodziewałeś? Obiektywizmu? Równie dobrze możesz go poszukać na republice tylko tam jest wszystko mówione wprost
  • Odpowiedz
@Borokk A ty chciałbyś zostać pobitym na śmierć przez takich 16-latków jak w Sosnowcu? Pewnie nie. To wyrzućmy wszystkich 16-latków z kraju i będzie bezpiecsniej.Mniej więcej tak brzmi #!$%@? prawactwa.
  • Odpowiedz