Wpis z mikrobloga

via Android
  • 6
@selflessness Nie, Polska jest cały czas w trakcie przywracania praworządności. Ale kierunek jest obrany bardzo prawidłowy, a wskazuje na to strach wśród akolitów Jarozbawa. Realizacja zabierze jeszcze trochę czasu, bo kilka neokomuchów z PiS próbuje się trzymać kurczowo swoich stołków.
Postaraj się bardziej fajnokremlaku (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 175
tak, tak, dlatego udało się przywrócić w Polsce praworządność bez jakichkolwiek zmian prawnych. Putinizm na całego xD

@selflessness:
Praworządność?
Wąsik i Kamiński ułaskawieni, a pseudo TK obsadzony politykami na zlecenie Dudy zajmuje się tym żeby tych przestępców przywrócić na stanowiska.
Burdel w KRS. Mafia w ministerstwie sprawiedliwości.
Putin nie zbudował obecnego systemu z dnia na dzień
  • Odpowiedz
@dariusz44 tak tak, problem TK wcale nie zaczął się od wyboru sędziów "na zapas" przez koalicję PO-PSL xD

Wygodnie partyjniaku wychodzić z założenia, że wszyscy urzędnicy zatrudnieni za poprzedniego rządu są nielegalni xD

@Kempes o i zbitka pisowiec kremlak xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@selflessness Fajnokremlak, jak już chcesz mnie cytować. No i pewnie, że nim jesteś, skoro rządy na modłę Putina ci odpowiadają.
Nigdzie nie napisałem, że jesteś PiSowcem (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@selflessness Ja bardzo dobrze wiem o czym piszę, szczególnie że czasy komuny dobrze pamiętam. Także, handluj z tym MŁODY (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@selflessness: nie no wszystko jest ok. Prezydent ułaskawia swoich kumpli jak leci, i ukrywa ich przed policją.
Prokurator Ziobro organizuje mafię do wykradania pieniędzy z budżetu, i umarza sprawy po kolei.
TK po przewodnictwem jakiejś miernej sędzi wydaje absurdalne wyroki na zamówienie i przejmuje w swoim mniemaniu rolę sądu najwyższego.
PiS regularnie na swoich listach wyborczych ma skazanych przestępcó.
W ogóle nie ruska dyktatura w trakcie tworzenia tylko normalną zachodnią demokracją
  • Odpowiedz
@selflessness: nikt nie mówi że "udało się przywrócić praworządność" bo z debilem hamulcowym jako prezydentem nie da się wprowadzić zmian w prawie

ale za to:
opublikowane wyroki bezprawnie niewykonane i nieopublikowane rpzez pis
przywrócono zawieszonych sędziów których prześladowano za niezaleźność
przeprowadzono rewizje stanowisk w postępowaniach na poziomie sądów europejskich
etc itd itp

jak się zmieni dudełe na kogoś z mózgiem i kręgosłupem zrobi się resztę zmian

  • Odpowiedz
@selflessness: Przecież sędziowie wybrani „na zapas” przez PO- nigdy nie zostali zaprzysiężeni, bo w praworządnym państwie zadziałał Trybunał Konstytucyjny, zrobił co do niego należy i wydał orzeczenie, według którego dwóch z tych pięciu wybranych zostało bezprawnie.
I na tym się niestety praworządność kończy, bo rząd PiS zamiast odebrać ślubowanie od tych trzech legalnych, wybrał sobie pięciu swoich. Prezydent Duda zwlekał z ich zaprzysiężeniem, po czym przyjął od nich ślubowanie w środę
  • Odpowiedz