Wpis z mikrobloga

  • 0
@rozowy_dzban: No w ten w ten....niedziela:)

Sobota deszczowa i burzowa. Jak się wystrzela to w niedzielę mniejsza szansa. O ile się nie posypie ta prognoza...
  • Odpowiedz
  • 1
@rozowy_dzban: Takiej to dobrze....a ja w robocie muszę siedzieć...
Jutro według Bergfex ma być spoko, ale sobota burze i deszcz a w niedzielę znowu lampa.

Uważaj tam, bo jutro też może po południu przyjść coś niedobrego jak tak grzeje od kilku dni. Trzymam kciuki żeby jednak było dobrze!
Powodzonka, szerokiego i czekam na te zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@rozowy_dzban: Ehhh.... weź mi nawet nie mów.

Ja będę rzucał kośćmi, jak wyjdę do Zawratu i nie wiem...w lewo albo prawo :D
Dylematy....całe życie dylematy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@hos85: nie wiem od której strony będziesz podchodzić na Zawrat, więc nie wiem czy kierunek na Orlą będziesz mieć po prawej czy lewej, ale jeśli tam chcesz iść to wyjdź jednak bardzo wczesnie i przy pogodzie która się nie załamie. Ja robiąc Orlą na Zawracie byłam 4.30 :D
  • Odpowiedz
  • 0
@rozowy_dzban: Dzięki, ale tak wcześnie nie dam rady. Z domu wyjadę 2:40, a potrzebuje ok 1:40 na dojazd. Tam muszę dymać spod skoczni do Kuźnic, więc do TPN wejdę pewnie dopiero koło 4:40-4:50. Więc Zawrat pewnie ok 7:30 - 8:00. Aczkolwiek o ile do Murowańca będzie sprint, tak panorama i Królowa Rówień to moje top1 miejsce w Tatrach więc raczej nie bede się spieszył.

Wchodzimy oczywiście od Gąsienicowej:)

Pomyślę, na
  • Odpowiedz
  • 0
@rozowy_dzban: Nie lubię tej drogi, a wejście przez Boczań dobrze mnie dogrzewa ;)

Myślałem też nad tą opcją i w sumie nie jest głupia. Przez Suchą Wodę dawno nie szedłem ale pamiętam że szlak nudny jak diabli xD

Niewykluczone, ale też niekoniecznie:)
  • Odpowiedz
  • 1
OK, prawie mnie przekonałaś.
Raz że dawno nie byłem. Dwa że nie chce mi się dymać z ronda/skoczni do Kuźnic, ale to wszystko ciul, najważniejsze że zrobię go szybciej niż Ty ( )

Pozdro :)
  • Odpowiedz
@rozowy_dzban: @hos85 Najkrótszą, najszybszą i wymagającą, piękna widokową trasą jest wejście na Murowaniec Doliną Jaworzynki z Kuźnic.
Wchodzę Boczaniem, schodze Jaworzynką, chyba raz weszłam nią i nie wiem kiedy się znalazłam na górze, serio krótki kawałek.
  • Odpowiedz
@arinkao: jak się idzie do samego Murowańca to można iść przez Boczań, ale jak ma się w zamiarze iść na Orlą to osobiście mam w nosie widoki w dolinach i chce dojść jak najszybciej a z Brzezin mi się idzie najszybciej.
  • Odpowiedz