Wpis z mikrobloga

Jestem takim nieszczególnie żarliwym Katolikiem, ale coś mnie trafia, jak czytam że w Polsce,kraju, który wyrósł i uformował swoją tożsamość na barkach chrystianizacji, jakiś watażka zabrania wieszania krzyży w urzędach publicznych - niech by ktoś spróbował wywinąć taki numer w takich Niemczech, dajmy na to Bawarii - w super zlaicyzowanym społeczeństwie, to pogoniliby dziada bez mrugnięcia okiem. Dlatego apeluję - nie głosujmy na takie indywidua- i pamiętajmy o swoich korzeniach. 8 gwiazdek, precz z konfą i wypad z dziadami, którzy nie szanują tego czym jesteśmy. #polska #patriotyzm #polityka
  • 34
  • Odpowiedz
  • 0
@troglodyta_erudyta: Zatem masz odmienne zdanie niż ja ? Tak czy siak je szanuję, i w przeciwieństwie do Ciebie nie mam zamiaru wyzywać nikogo od idiotów, rasistów, ignorantów. Myślisz inaczej niż ja ? Doskonale, masz do tego pełne prawo, ale i Ty staraj się szanować osoby, które nie podzielają Twoich poglądów. Zdrowia i pomyślności życzę Mirku
  • Odpowiedz
  • 0
@tormentorer Bawaria to najbardziej konserwatywny land z całych Niemiec. Chcieli tam wprowadzić nakaz wieszania krzyża w urzędach ale niemiecki 'sąd najwyższy' uznał takie prawo za bezpodstawne xD
  • Odpowiedz
  • 0
@tormentorer:
Czyli klasyczka katolicyzmu: Niewygodne ukryc.
Na zewnatrz, na pokaz: krzyzyk wywiesic.

Dlatego krzyze jako symbol hipokryzji i dewiacji powinny zniknac.
  • Odpowiedz
@tormentorer: kolego, na pocieszenie napiszę ci, że jesteś elitą
ateistom zdającym sobie sprawę z wagi wartości katolicyzmy w naszej cywilizacji jest bardzo niewielu
wpisy tych podludzi tutaj lewackich tylko to potwierdzają
aaa, i nie kasuj wpisów tych dewiantów proszę
tylko prawda jest ważna, i trzeba znać swojego przeciwnika
  • Odpowiedz