Wpis z mikrobloga

da się być przystojny i podobać się dziewczynom


@piechock12: być przystojnym to nie, ale łysy może się podobać dziewczynom jeśli jest duży i umięśniony przez co inni faceci się go mogą bać.
Baby lubią czuć się bezpiecznie u boku osiłka.
  • Odpowiedz
@piechock12: na mieście, na dyskotekach, na ognisku u znajomych, gdzie się nadarzy okazja. Ostatnio na własnej chacie wyruchał 20 latkę pod nieobecność żony, poznał ją u znajomych na domówce. Ta 20stka to żyleta, lepsza niż nie jedna modelka z instagramów.
  • Odpowiedz
@piechock12: Niektóre laski lubią łysych- słyszałem takie opinie, ale jest ich bardzo mało, zresztą na żywo widziałem porównanie znajomego który w prime miał włosy a potem je stracił, mimo raczej niebrzydkiej twarzy ale braku włosów stracił całkowicie powodzenie i to do takiego stopnia, że nawet bardzo brzydkie laski go ignorowały, po setkach niepowodzeń i opluć jak to sam stwierdził w końcu mu się udało bo żoną ładną poznał.

Jak zrobić
  • Odpowiedz
@KELO9550: xd ja się goiliłem 2 lata na łyso i nadal ruchałem pomimo brzydkiej mordy bo mięśnie

Realnie to Polacy wyglądają jak gówno więc jak się zadba o to co wyżej napisałem i nie jest się niskim to się rwie, nawet jeśli głównie przeciętniary albo karyny
  • Odpowiedz
@piechock12 da się, lepiej nie słuchać wykopowych ekspertów z tagu blackpill.
Tylko jak wszystko w kwestii wyglądu - albo Ci to pasuje albo nie.
U mnie po pojechaniu na zero jest o niebo lepiej w kwestiach matrymonialnych niż przed.
Lysiejesz - albo przeszczep albo na zero. Inne drogi to krzywda dla chuopa
  • Odpowiedz
@Mirek1955 wiesz co, jak miałem 17 lat przed tym jak zacząłem łysieć to wyglądałem na prawdę dobrze, jak dziś zdjęcia oglądam to płakać mi się chce. Jak obciąłem się na łyso to wyglądam zdecydowanie lepiej niż jak łysiałem, niestety max w 30 procentach jak przed łysieniem
  • Odpowiedz