Wpis z mikrobloga

Dziś jadąc do pracy jak zawsze przejeżdżałem koło mojego liceum, które skończyłem w 2013 roku. I widzę na boisku sporo dzieciaków, mają eleganckie leżaczki porozkładane, my takich nie mieli synek. Nawet palą pod tym samym transformatorem co my lata temu, ale te swoje e- fajki.
I tak sobie uświadomiłem, że jest koniec czerwca, koniec roku szkolnego i mi się przypomniało jaki to zawsze był fajny czas jak się do szkoły jeszcze chodziło. Zero stresu, luz, te wakacje w powietrzu, mimo że nigdy nigdzie nie wyjeżdżałem.

I tak se uświadomiłem, że pewnie nigdy już nie osiągnę takiego poziomu luzu i beztroski jak mając te 17 lat pod koniec roku szkolnego, gdzie się posiedziało trochę w szkole, a później się szło na browara do parku, każdy miał wszystko w pompie, słonko świeciło (,)
#nostalgia #pracbaza #depresja
  • 9
  • Odpowiedz
I tak se uświadomiłem, że pewnie nigdy już nie osiągnę takiego poziomu luzu i beztroski jak mając te 17 lat pod koniec roku szkolnego, gdzie się posiedziało trochę w szkole, a później się szło na browara do parku, każdy miał wszystko w pompie, słonko świeciło (,)


@okno2137: Ten poziom luzu akurat jest jak najbardziej osiągalny mało tego, każdy z nas może go przekładać na różne płaszczyzny swojego
  • Odpowiedz
ah nostalglem teraz, tez mi brak takiego poczucia luzu, mam wrazenie ze czlowiek juz nigdy tego nie doswiadczy odkad jest dorosly :/


@gharman: Nie zgodzę się, w większości ludzie sami odbierają sobie to poczucie luzu. Chwilę temu widziałem wpis typa gdzie żalił się, że jego znajomi są zbyt ''cool'' nazywając ich panami piotrusiami bo ktoś słucha w samochodzie między innymi takiej muzyki nie innej, ubiera się tak nie nie inaczej i
  • Odpowiedz