Wpis z mikrobloga

Naszło mnie takie przemyślenie odnośnie stalowego szoku. Dużo osób go broni bo sami nie ćwiczą dobrze albo na planach z dupy nie prakrycznie nie progresując i widząc gościa co ćwiczy niby 10 lat, a wygląda jak suchoklates daje im poczucie komfortu, że jest git bo przecież ktoś ćwiczy mega długo i nie wygląda za dobrze. #mikrokoksy
  • 3
  • Odpowiedz
@sezamek123: Bronią go bo nie weryfikują informacji które on podaje - a podaje je w sposób ciekawy do oglądania i przystępny w zrozumieniu. To że często są błędne - nie wiedzą tego bo nie weryfiują tych informacji. Ot cała tajemnica.

Ale w życiu nie powiedziałbym że typ źle wygląda xDDDDDDDDD Może nie jest okazały na tle zawodowców sylwetkowych jak np Lewus, ale na tle ogółu społeczeństwa wygląda jak grecki bóg - i taka jest prawda. Wystarczy przejść się po rynku jakiegoś większego miasta w weekend by zobaczyć że mało kto dba o sylwetkę.

I to mu wystarczy do sukcesu na YT tak naprawdę: Robi content który się dobrze słucha, #!$%@? że błędny xD i wygląda bardzo dobrze na tle społeczeństwa. Tylko
  • Odpowiedz
  • 0
@Zoriuszka: może tak, źle wygląda na staż jaki ma, oczywiście, że na tle przeciętnego gościa wygląda rewelacyjnie. To tak jak się cieszyć, że ma sie 100kg na klate gdzie jest w stanie podnieść to jakiś promil ludzkości. No oczywiście, że tak, ale jaki jest sens porwnywać się do ludzi co w ogóle nie cwiczą.
  • Odpowiedz
@sezamek123: @Zoriuszka ludzie #!$%@? mniejsza o treść, ale jaką ten typ ma dykcje i jak akcentuje. Profesor Miodek chłostałby go źdźbłami aż by mu żółć rzycią poszła, a i tak pewnie nie nauczyłby się. Ja nie mogę słuchać typa właśnie ze względu na sposób, w jaki mówi. Rzygać mi się chce
  • Odpowiedz