Wpis z mikrobloga

tak sobie wykminiłem że zamiast iść pracować do janusza te 8 lat temu, dokonał bym napadu na bank lub konwój i nakupił kawalerek na matkę jak morawiecki, to właśnie bym wychodził za dobre sprawowanie, moje inwestycje wzrosły by w tym czasie +100%, miał bym dochód pasywny, w pace mógłbym zrobić studia, bo i tak nie ma tam dużo więcej do roboty, k*wa prawdziwy #wygryw, nawet jak by skok nie wyszedł, to chociaż bym zdobył wykształcenie i dynamicznych kumpli xd też #wygryw

najgorzej to być takim potulnym areczkiem, którego społeczeństwo dyma na każdym kroku i czuje do ciebie delikatną pogardę, nie to co do takiego obrotnego sebastiana który wszystko potrafi załatwić
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nieruchomosci #przemysleniazdupy #wychodzimyzprzegrywu
fhgd - tak sobie wykminiłem że zamiast iść pracować do janusza te 8 lat temu, dokonał...

źródło: ceb2kdfxzyxno9hp2pu773uby5aupnhu

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@fhgd: Niestety biedacy nie mogą dokonywać napadów na banki, bo taką forsę trzeba jeszcze później gdzieś wyprać, więc nawet do napadu potrzebujesz już mieć jakąś prężnie działającą firmę która zalegalizowałaby ci lewą kasę ¯\(ツ)/¯ #!$%@?, ale co poradzisz.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@twojStaryJebqnany: Właśnie przedstawiłeś jak działają korporacje. Brakuje tylko ukazania jak wielkie korpo lobbują w rządzie, aby wymusić niekorzystne zmiany dla obywateli, albo nawet żeby wprowadzić szkodliwy produkt, wszystko w imię większych zysków
  • Odpowiedz
@fhgd: Co to ma wspólnego z tematem który zacząłeś? XD Żalisz się, że w przeszłości kogoś nie okradłeś i że w więzieniu miałbyś czas na wszystko. Fajnie tylko, że byłbyś dla nas Polaków jedynie elementem hamującym społeczeństwo, nic nie wnoszącym pasożytem. Jest mnóstwo ludzi którzy zamiast pracować woli kogoś okraść bo wygodniej i łatwiej. Aż mi się niedobrze robi jak o tym myślę. Może to żarciki itd ale wciąż niesmaczne.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 5
@twojStaryJebqnany: Żalę się że będąc uczciwym obywatelem jestem okradany i zwykłą mozolną tyrką u janusza niczego się nie dorobisz, a w międzyczasie jeszcze rząd cię okradnie z 40% oszczędności, tak więc dalej podtrzymuję że w takim nieuczciwym systemie lepiej być złodziejem, pomimo że sam nigdy niczego nie ukradłem, to życie na każdym kroku karci za byciem dobrym
  • Odpowiedz
@GomiGomi: @fhgd : To prawda, dlatego szanuje ludzi którzy noszą pizzę, zamiatają, lepią dziury w drogach czy sprzedają w sklepie itp. Gdyby nie oni nie dałoby się funkcjonować w tym kraju, sprawiają, że życie jest lepsze. Polska dużo się zmieniła właśnie dzięki tym malutkim (przez ostatnie ~30 lat) ale też i tym którym chciało się kombinować i zakładać firmy.

A to o czym piszesz to tylko wynik działania rządu,
  • Odpowiedz
@twojStaryJebqnany: Masz rację i powiem więcej, mój największy zarzut do obecnych i poprzednich rządów to nie jest konkretna polityka zagraniczna czy fiskalna, ale wzbudzenie w ludziach wyuczonej bezradności. Sam fakt, że zdarza się, że NIE OPŁACA SIĘ komuś pracować to jest ciężka patologia. Dołóżmy do tego bezkarne uwłaszczanie się na majątku publicznym. A ostatnio również media, które jawnie promują przestępców i zmierzamy do nieciekawej rzeczywistości. Nie ma się co dziwić,
  • Odpowiedz