Wpis z mikrobloga

@Piastan: też to widziałem. Niezłe odklejenie. Gość powinien się doedukować jak wyniszczający i nieodwracalny wpływ ma to na cały organizm. Pewnie myśli, że sobie teraz podje i znowu będzie jak kiedyś.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stabilizator: ci co dożywali sędziwego wieku po czymś takim to mieli końskie zdrowie. A i tak mogli by mieć lepszy komfort życia gdyby nie ponieśli takich tortur. To nie jest kontrolowana głodówka jak u Wąsika czy tam Kamińskiego gdzie ci uzupełniają braki witamin i minerałów. To jest wyniszczające organizm głodzenie.
  • Odpowiedz
Właśnie przeczytałem na wykopie, że głodówka w obozach jenieckich u Rosjan to jest dobra sprawa, naprawia DNA... XD


@Piastan: @Smarek37 @Stabilizator nie żeby coś, ale głodówka ma zbawienny wpływ na zdrowie, Yoshinori Ohsumi dostał nagrodę nobla całkiem niedawno za zjawisko autofagii czyli samo-zjadania organizmu. Otóż organizm podczas takich warunków pierwsze co robi to rozkłada komórki stare lub uszkodzone odzyskując z nich budulec i energie (a przy okazji niszcząc potencjalne komórki rakowe
  • Odpowiedz
Właśnie przeczytałem na wykopie, że głodówka w obozach jenieckich u Rosjan to jest dobra sprawa, naprawia DNA... XD


@Piastan: nie wiem czy pomaga w naprawie całego łańcucha DNA, ale na pewno eliminuje skutecznie geny banderowskie
  • Odpowiedz