Wpis z mikrobloga

@typ53B: obrzydliwe.
Mam nadzieję, że jak prawica w 2027, lub wcześniej jak Bóg da, odzyska władze, to te wszystkie lewicowe aktywiszcza i politycy uśmiechniętej KOalicji odpowiedzą, za plucie na polski mundur i narażanie naszego społeczeństwa na ubogacanie

Nie ma tu miejsca na poblazanie tak jak w 2015 roku.
  • Odpowiedz
takie NGOsy powinny być delegalizowane a zarząd postawiony przed sądem za zdradę ojczyzny i działalność na niekorzyść kraju


@nafukanyXD: stan wojenny od razu wprowadzmy towarzyszu generale
  • Odpowiedz
@Theo_Y: no sorry, ale obecnie zarządy stawia się przed sądem jedynie jeśli chodzi o kwestie finansowe (90% przypadków), a działalność typu promowanie komunizmu, czy jawne przerzucanie i wspieranie nielegalnych imigrantow jakoś nikogo nie razi bo stąd szekli skarb państwa nie wyciągnie. A obecnie nam rządzący sami zdają się być na liście płac takich wlasnie organizacji.
  • Odpowiedz
Nie ma tu miejsca na poblazanie tak jak w 2015 roku.


@onucoutkajpysk: o tak, zdelegalizujcie od razu pół internetu. Za obrażanie papieża stryczek, za pacyfizm na szafot.

Ale pewnie nadal jesteś za wolnością słowa, gdy chciałbyś sobie pobluzgać na żydów, lgbt i murzynów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
takie NGOsy powinny być delegalizowane a zarząd postawiony przed sądem za zdradę ojczyzny i działalność na niekorzyść kraju


@nafukanyXD: fajna wolność słowa xD Sam się gruntowanie nie zgadzam z plakatem ale artyści często prowokują. Taka branża. Nikogo bezpośrednio to nie obraża - każdy ma pełne prawo na to metaforycznie napluc i się dogłębnie z tym nie zgadzać
  • Odpowiedz
to niech prowokują za własne pieniądze, ty myślisz, że kto to finansuje? xD


@Buckwheat: ja tu się z Tobą zgadzam w 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°) "Nie zabraniać" w żadnym wypadku nie oznacza "opłacać i sponsorować" XD
  • Odpowiedz
  • 0
obrzydliwe.

Mam nadzieję, że jak prawica w 2027, lub wcześniej jak Bóg da, odzyska władze, to te wszystkie lewicowe aktywiszcza i politycy uśmiechniętej KOalicji odpowiedzą, za plucie na polski mundur i narażanie naszego społeczeństwa na ubogacanie


@onucoutkajpysk: skończysz 8 lat to niestety przestaniesz wierzyć w bajki
  • Odpowiedz