Wpis z mikrobloga

@koala667: niech płacą Ci co bojkotowali referendum.

Ja glosowałem przeciwko migracji o nawet dopisałem na karcie do głosowania co myślę o lewakach tuskoidalnych. W baaardzo dosadnych słowach.
Nie zacytuję tego, bo dostałbym bana od moderacji sprzyjającej obecnej władzy.
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk: No jak, fajnopolaczki z jagodna potrafiły się zmobilizować, a konfederaci jedyne co potrafili zrobić, to zamiast głosować na jedyną polską prawicową partię - PiS to głosowali na konfederussję i Karyne Bosak bo ma nazwisko jak Krzysiu xD
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk: Ty chyba nie wiesz do końca co się na Jagodnie wydarzyło, powtarzasz tylko hasła, które z rzeczywistością nie mają nic wspólnego. Chętnie przedstawię Ci szczegóły i chronologię, jeśli tylko jesteś zainteresowany dotarciem do prawdy.
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk dlaczego zawsze pod wpisami koali jest twój wpis? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak ludzie którzy nie chcieli głosować w referendum niech płacą. A razem z nimi może ludzie co głosowali na Konfederację? Albo tylko ci co głosowali na KO? Co to za wybieranie sobie ludzi xD
  • Odpowiedz
@koala667 nawet jeśli dla rodziny 2+2 to i tak w uj kasy. Ale jedno co mnie cieszy że taki dopływ kasy sprawi że inflacja itp. będzie się utrzymywać na stałym poziomie i przynajmniej stopy procentowe nie spadną. Także czarni będą wynajmować mieszkania, nie pracować i żyć z gotowego a polaczki będą płacić raty po 4-5 tysięcy- czyli tyle ile przeciętnie zarabia jedna osoba, druga będzie robić na opłaty i jedzenie hehe
  • Odpowiedz