Wpis z mikrobloga

Chodziłem na protesty kobiet, głosowałem na KO, jestem za aborcja na życzenie, jestem za tym aby każdy z każdym jeżeli chce mógł wziąć oficjalny ślub

NIE JESTEM ZA NIELEGALNYM GOWNEM KTÓRE PRÓBUJE SIĘ TU DOSTAĆ

Czemu żadna partia nie ma tak podstawowych rzeczy w swoim programie?

#polityka #kiciochpyta #sejm
  • 11
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: poza uszczelnianiem granicy to niewiele więcej można zrobić

trzeba by zmienić międzynarodowe prawo do azylu, a to już raczej trzeba na poziomie unijnym

może w końcu zachodnia Europa do tego dorośnie jak się okaże, że pakt migracyjny nie działa tak jak to sobie zaplanowali i skrajna prawica będzie ich dalej podgryzać
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Dlatego cieszę się, że obecna koalicja (poza niektórymi politykami Lewicy) zmieniła swoje zdanie co do nich i planują znaczne wzmocnienie muru na granicy. I dobrze, bo ten jaki zbudował PiS można łatwo wygiąć lewarkiem i sobie przejść.
  • Odpowiedz
Czemu żadna partia nie ma tak podstawowych rzeczy w swoim programie?


@OCIEBATON: Sprawa jest prosta, psychologia ludzka, nie zagłosowałbyś zapewne na taką partię. A jeśli serio byś zagłosowałbyś, to byłbyś nieliczną osobą i nie weszła by ona do sejmu, nie miała by szans w polityce. Brak radykalnych tematów = brak poparcia. Są badania na ten temat, wypowiedzi psychologów. Po angielsku na 100% oglądałem, po polsku to nie wiem. Z polskiego
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: mnie tam aktywiści nie przeszkadzają bo działają już po polskiej stronie, a imo lepiej żebyśmy tam w lasach trupów nie mieli


@zapomnialemhaslo: XD, ty zdajesz sobie sprawę, że ci aktywiści w znacznym stopniu ułatwiają migrantom nielegalne przejście, dają lokalizacje gdzie mają przejść, gdzie się spotkać i tak dalej. Gdyby nie oni, to tacy migranci trochę jak w mgle nie wiedzieli gdzie przejść, błąkali by się pod granicą,
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: @zapomnialemhaslo Ogólnie na Reddicie ktoś w miarę dobrze wyjaśnił dlaczego obecnie Ci aktywiści są wpuszczani do tej strefy buforowej:

No strefę buforową robi się po to, żeby mieć kontrolę, kto w niej przebywa, bo każdy musi się wylegitymować, że ma przepustkę. Więc mocno utrudnia to działanie gangom i przemytnikom, którzy w przeciwnym wypadku hasaliby sobie swobodnie po lasach. Natomiast dostęp dla prasy i NGO musi być, bo niezależnie
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: Jak ci dają lokalizacje spotkania po Polskiej stronie, to logiczne że w tych miejscach będą gdzieś próbować przejść. Takich ludzi moim zdaniem powinno się aresztować i przed sąd za działanie na szkodę i bezpieczeństwo państwa Polskiego.
Nie wiem co ty za brednie czytasz, że by były jakieś trupy po stronie Polskiej, jakby nie oni xD Póki co to trupem jest nasz obywatel.
  • Odpowiedz
to logiczne że w tych miejscach będą gdzieś próbować przejść


@lentilek: ale nie oznacza to, że wybierają miejsca gdzie najłatwiej przejść przez płot co można by uznać za pomoc w przekroczeniu granicy

Nie wiem co ty za brednie czytasz, że by były jakieś trupy po stronie Polskiej, jakby nie oni xD Póki co to trupem jest nasz obywatel.


mniej emocji więcej myślenia
  • Odpowiedz