Wpis z mikrobloga

2 miesiące temu miałem 2 kleszcze po miesiącu zauważyłem na nodze blado czerwony rumien nie jest on typowy dla borielozy ala poszedlem do lekarza oczywiście lekarz się nie znał w sumie powiedział że to pierwszy raz ktos z takim czymś przychodzi młody był. Sprawdził typowe objawy nie mam żadnych ale przepisał mi antybiotyk doxycyclinum na 3 tyg boję się go trochę brać bo ponoć mocny i boję się że zrobi mi spustoszenie w organizmnie bral go ktoś kiedyś może?
#medycyna #kleszcze #pytaniedoeksperta #zdrowie
  • 3
  • Odpowiedz
@krefi10: Jak chcesz, to zrób sobie badanie z krwi na boleriozę.

Ale czego się w sumie spodziewałeś? przychodzisz z objawem boleriozy, miałeś kleszcza, co byś miał dostać, jak nie lek na boleriozę :D ?
  • Odpowiedz
@krefi10: ja nie brałem żadnego antybiotyku sztucznego (bo czosnek czasami trochę zjem) od 15 lat, a kilka razy przebierańce w kitlach mi zapisywali, w 2022 na kleszcza, nie było rumienia, ale jakby był i tak bym nie wziął; natomiast co organizm to inne potrzeby

Przed przyjęciem, czy podaniem jakiegokolwiek lekarstwa (w tym suplementu, zioła, innej oddziałującej substancji), nie wystarczy przeczytać kilka razy ulotkę i przeszukać Internet. Musisz jeszcze zrozumieć i przewidzieć możliwe potencjalne skutki uboczne, które mogą być daleko gorsze od potencjalnych efektów "leczenia". Zazwyczaj w diagnostyce istnieje inne naturalne lub praktykowane od dawna rozwiązanie (manualne lub psychiczne, czytaj wiedzę: psychologia, psychoanaliza i zaburzenia psychiczne), które w nieporównywalnie bezpieczniejszy sposób zapewni zdrowie.

Szeroko stosowane na pacjentach
  • Odpowiedz