Wpis z mikrobloga

Niestety główna zaczyna przeciekać na mikroblog, zapewne za parę tygodni nie zostanie tu nikt tylko wzajemne boty polityczne obu stron.

Niestety, bo nowi użytkownicy widząc takie szambo na głównej i mikroblogu - uśmiechnięta Polska, tylko konfederacja jest propolska (xD), imigranci - po prostu wyjdą stąd myśląc co to za szambo.

Z drugiej strony rzadko kiedy spotykam atak, najczęściej jest to śmianie się z wymysłów skrajnej lewicy (i słusznie), ale poziom odklejenia głównej jest już potężny. Znalezisko o mięsie z lidla? “Sami uśmiechnięci chcieli, macie swoje Niemcy”.

Szkoda, ale kierujemy się w stronę upadku XD

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazpisu
Ka4az - Niestety główna zaczyna przeciekać na mikroblog, zapewne za parę tygodni nie ...

źródło: image_picker_049AE397-FC1B-4E5F-9E1F-FDD7CF360CB6-24642-000008D32DF38CED

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 1
@Last_Viking mnie to trochę bawi, bo wszędzie czytam z jednej strony, że jest to “propaganda Tuska”, ale nigdzie jej nie widzę, a potem wchodze na YouTube, Facebook, Wykop i wszędzie leci ta sama narracja “uśmiechnięta Polska” “szwaby” i inne XD
  • Odpowiedz
@Ka4az: Zauważyłem, że część Polskiego internetu, głównie ze śmiesznymi obrazkami to jest gówno i sam syf polityczny. Kwejk, joemonster same polityczne badziewie. A Jbzd to już w ogóle tuba propagandowa konfy xD
Trzeba będzie się wylogować z internetu bo to nie ma sensu powoli.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 7
@PanHeniek45 zgadzam się w 100%, ja blokuje tagi jak się da, ale to jest niemożliwe, bo potem oglądasz mecz i przychodzą boty konfederosji i krzyczą “uśmiechnięta Polska” xD
  • Odpowiedz
@Ka4az głównej się autentycznie nie da już czytać. Nawet nie chodzi o to, że treści są pro-prawicowe, bo w sumie nie byłoby w tym nic aż tak złego, gdyby miały jakąś jakość i wartość. Ale tam się tworzy autentycznie taki szurski, chamski, zgryźliwy ściek, zero jakiejś wartości merytorycznej, mnóstwo manipulacji, clickbaitowych nagłówków, do artykułu mało kto zagląda, komentarze pisane pod plusy. Nawet pod zupełnie neutralnymi znaleziskami o jakichś pozytywnych rzeczach typu zwycięstwo
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@cutecatboy: no właśnie to jest ten problem. Daleko mi to walki pomiędzy prawicą a lewicą dopóki ona jest merytoryczna i normalna. Niestety teraz z każdej strony jest taki ściek, że to jest masakra.
  • Odpowiedz
@Ka4az: Głównej nie da się naprawić blokowaniem tagów, jest to rzecz niemożliwa. Prawie wszystko co na niej jest to ściek najgorszego sortu, a jak się już trafia coś "neutralnego", to komentarze sprowadzają to również do poziomu ścieku. Każda sekcja pod znaleziskami to wojna wszystkich z wszystkimi o wszystko.
  • Odpowiedz
Niestety główna zaczyna przeciekać na mikroblog, zapewne za parę tygodni nie zostanie tu nikt tylko wzajemne boty polityczne obu stron.


@Ka4az: zawsze tak było
tylko to nie są boty, ale prawdziwe ludzkie npc-e, chodzące na wybory itp itd
  • Odpowiedz