Wpis z mikrobloga

#piratujo #torrenty dzisiejsze pokolenie nie potrafi ani porządnie kraść, ani ripować, a ta młodzież to naprawde beznadziejna #gorzkiezale. Skryptozakładka do wyciągania wideo z #netflix i sniffer do wyciągania wideo z Amazona, czasem polskie z playera, reszta leci przez zgrywanie obrazu to max na co ich stać. ewentualnie jeszcze rip albumu ze #spotify . Wersji CAM chyba od dekady nie widziałam. Za leniwi nawet na dopasowanie polskiego audio i muxing do obrazu z wersji z 1337x że o tym że wszystkie książki lecą z screenshotów i ocra Legimi a skanowanych książek od dekady nie widziałam. Oni nawet kraść nie umieją dobrze, lać leni pasem, zatkać kurek z wsparciem, to zaraz by się cracki do niecrackowalnych pojawiły. Bana dostają to z ircem mają problem, więc specjalnie dla nich robią te kanały na discordach gdzie podaje się numer telefonu i wielce zdziwieni że każdy pada po pół roku. Wielka mi kultura wyższa.
  • 5
  • Odpowiedz
@KingaM: camy caly czas sie pojawiaja wiec chyba nie patrzysz tam gdzie są.
Co do audio to dla mnie ciekawostką jest nienajgorszej jakości lektor AI, wiec jakis postęp jednak jest.
  • Odpowiedz
@KingaM: @simon999 lol?
Gierki to wiadomo że Denuvo, ale z drugiej strony - jak masz typów a'la Empress to nie dziwota że mają takich ludzi dosyć.

Skryptozakładka do wyciągania wideo z #netflix i sniffer do wyciągania wideo z Amazona, czasem polskie z playera, reszta leci przez zgrywanie obrazu to max na co ich stać


Rozumiem że wywalanie kasy na JEDNEGO Nvidia Shielda co pójdzie do czarnej listy i bana po JEDNYM ripie jest takie super, mimo tego że się zripuje ten 1 odcinek Netflixa w 4K. A to
  • Odpowiedz
Rozumiem że wywalanie kasy na JEDNEGO Nvidia Shielda co pójdzie do czarnej listy i bana po JEDNYM ripie jest takie super, mimo tego że się zripuje ten 1 odcinek Netflixa w 4K. A to swoje kosztuje jednak.

@LlamaRzr: no to, albo w Polsce lepiej łapią niż w USA, albo bzdury piszesz. Sprzęt blokują po rozpoznanym znaczniku (znaku wodnym) w danej wstawce, albo zbiorze wstawek, bo często po kilka są wstawiane
  • Odpowiedz