Wpis z mikrobloga

Mirki pytanko - na osiedlu mojej babci jakiś chłop stanął na miejscu dla niepełnosprawnych bez karty i następnego dnia z rana cały jego samochód został oklejony w naklejki karny k3tas, dosłownie cala szyba przednie i wszystkie boczne i teraz straszy wszystkich mieszkańców (tych z innej klatki też) ze wszyscy mu za to zapłacą i teraz pytanie czy policja serio coś tu jest w stanie z tym zrobić ? Zero monitoringu, osiedle całe ciemne w nocy bo oszczędzają na oświetleniu itp, w sumie mnie to strasznie ciekawi, rzadko bywam u babci a tu taka akcja XD Z góry dzięki za odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #auto #auta #prawo
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@Kernydz mnie tam fizycznie nie było wtedy, ja tam byłem w weekend a sytuacja miała miejsce dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu babcia do mnie zadzwoniła opisując te sytuację bo się czuję zastraszana przez tego chłopa co się snuje po osiedlu i straszy dookola ludzi
  • Odpowiedz
  • 0
@jurek-gagarin hahahaha genialne, za to kocham wykop, ja trochę współczuję chłopowi bo zadzwoni na policję i co powie? No bo stanąłem na miejscu dla niepełnosprawnych bez karty i mi naklejki nakleili za złe parkowanie, to jeszcze kuzwa mandat dostanie XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Retoryk a no w sumie racja, no ale wiesz on może prowokować bo mu się nudzi czy coś, ja typa nie znam i nie wiem jaki jest, może szuka zaczepki czy coś, tylko te przebicie opon czy zarysowanie to już trochę moim zdaniem grube jest
  • Odpowiedz
@123radzio nie po to płacimy podatki żeby bawić się w samosądy, a co w przypadku gdyby rzeczywiście to było auto osoby niepełnosprawnej tylko powiedzmy czeka na wyrobienie karty, bądź pożyczyła auto od kogoś? Ameby zamiast po prostu foty porobić i na policję wysłać do wyjaśnienia to napierdzielają wlepy na lewo i prawo
  • Odpowiedz