Wpis z mikrobloga

Wciąż jestem pod wrażeniem jak oni urwali kurze złote jaja. Mając tak rozwinięty biznes, tak zbudowaną markę, tak łatwo wpadające miliardy, taką fanbazę to z samej góry którą osiągnęli w 2018 i 2019 roku spadli na dno. Ostatni rok to w sumie miliard w plecy, a w 2022 nie było lepiej. Ale co się dziwić, jak po pierwsze te filmy reżysersko i fabularnie są badziewne, reżyserzy są zatrudniani nie ci najlepsi ale ci z odpowiednim kolorem skóry albo odpowiednim narządem rozrodczym. Do tego ideologia woke. Masakra.

Szacunek, bo trzeba naprawdę być wybitnym, żeby tak to rozwalić.
#marvel #bekazlewactwa #film #seriale
  • 9
  • Odpowiedz
Szacunek, bo trzeba naprawdę być wybitnym, żeby tak to rozwalić.


@dziadeq: nie, po prostu trzeba być lewakiem. Disney zrobił to samo. Córce muszę włączać bajki sprzed 20-25 lat XD
  • Odpowiedz
  • 3
@Ziutek_Grabaz: @GeDox ale franczyza marvela, avengersi to było top topów. 20 lat temu nikt nie wiedział kto to iron man czy inni bohaterowie w przebraniach, a w szczytowym momencie filmy zarabiały po 2 miliardy. Rozpoznawalność przebiła kultowego batmana, przychody przebiły star warsy. A to wszystko zbudowane zostało w latach 2008-2019. I tak coś dochodowego, rozwalili w 3 lata xd
  • Odpowiedz
  • 11
@Ziutek_Grabaz: reżyserem Iron Mana był biały hetero mężczyzna, gwiazdą Iron Mana był biały hetero mężczyzna, historia bazowała na prostej walce dobra ze złem, gdzie dobry wygrywa, jest mężczyzną a do tego ma kobietę która go wspiera. Czy oni są wstanie do tego wrócić? Wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@wuwuzela1: no kręcą pompatyczne filmy. Jesień zeszłego roku miał wyjść hit, film Napoleon. Reżyser od gladiatora, czy obcego. Budżet wynoszący setki milionów. Aktorzy z samego topu, aktor grający Jokera. Wszyscy nagrzani, a wyszła kupa o której tydzień później wszyscy zapomnieli xd

A teraz jest kręcony Gladiator 2 który wyjdzie tak samo.
  • Odpowiedz
@dziadeq: Jako wielki fan marvela i ogólnie disneya, kinematografii jest mi straszeni przykro co wielke korpo robią z markami jak potrafią zniszczyć je i przez własne decyzje zakopywać na X lat by spróbować ponownie ten sam schemat i może tym razem się przyjmię¯\(ツ)/¯
dariuszszill - @dziadeq: Jako wielki fan marvela i ogólnie disneya, kinematografii je...
  • Odpowiedz