Wpis z mikrobloga

@thority Nawet jeśli dojdzie lub nawet już może doszło to przez długi czas będzie cisza jak w przypadku Simona Mola, a jak już zaczną mówić to będzie za późno.
  • Odpowiedz
@Polejmnie: A ja mam pytanie. Gdzie są ci mityczni kibice/kibole co mieli bronić naszego kraju "w razie W"? Od walki na wojnie jest wojsko ale obecne procedery są idealną sytuacją żeby się wykazać czyż nie? Byle #!$%@? julka potrafi koczować i zgarniać ciapatych a patriotyczna husaria już nie? Ha tfu na wasz udawany koszulkowy patriotyzm.
  • Odpowiedz
Ja pier... co ta baba za historie wypisuje

"Żytni na zakwasie nawet 6 zł. Baltonowski kosztuje piątaka, ale to już 0.7 kg,wyjdzie ze 20 kromek. A jak cienko pokroisz to i 30 kromek.
To wszystko sklepowa wersja oficjalna.
Na Podlasiu szybko się rozwija się szara strefa chlebowa. Ceny uwolniono-
15 do 20 dolarów. Tyle kosztuje porcja chleba. Polscy mundurowi przy granicznym płocie znaleźli pomysł na ratowanie domowego budżetu.
Głodnyś? To bulisz.
Chociaż
  • Odpowiedz
@Czekolatka a ja, #!$%@?, życzę
Bo nie wiezie tego bydła do siebie do domu, tylko do naszego kraju. Służby na granicy ryzykują życie, rozwalają im się rodziny - historia z 1 ręki z blablacar - a ona im pluje w twarz. Sprowadza zagrożenie na innych ludzi w Polsce.

Nie chce mi się wierzyć, że tak się dzieje.
Mam nadzieję, że w moim powiatowym, które jednocześnie jest miastem garnizonowym, jeszcze względnie długo będzie
  • Odpowiedz