Wpis z mikrobloga

@Dzejkop2399: to jeszcze 12 litrów i możesz też w------ć kanarów w ZTMie :D
Mój stary zawsze jak go w autobusie pytali o bilet, to mówił że nie ma. A jak kazali mu dać dokument to wyciągał legitkę ZHDK I ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gosvami nawet więcej, donacji to było ponad 60. Ale przynajmniej uniknąłem sytuacji w której mialbym te 60 powrotów ze zwolnienia gdzie musiałbym nadrabiać nieobecność z dwóch dni poprzednich. No i mam darmową komunikację miejską do końca życia
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: to musisz być bardziej stanowczy xd, potrzebowałem do laryngologa - byłem przyjęty za dwa dni, tomografia głowy - termin do wyboru włącznie z godzina, oczywscie wszystko na NFZ
  • Odpowiedz
@Rysiekkkk: Krucze, tyle to ja już dawno oddałem. Możesz podpowiedzieć gdzie się udać aby taką książeczkę bezkolejkowa wykonać? Dodam tylko tyle że nigdzie specjalnie sie nie zapisywałem, po prostu chodziłem oddawać krew w lokalnym centrum krwiodawstwa
  • Odpowiedz
później przestałem i zacząłem jak weszło w czasach covidu 2 dni wolnego


politycy zniszczyli krwiodawstwo i to w dodatku kosztem przedsiębiorców zatrudniających ludzi. od kiedy weszły te 2 dni wolnego jakość obsługi w rckik spadła tak bardzo, że szkoda strzępić ryja. człowiek czuje się tam teraz jak petent w urzędzie. szacunek do krwiodawców, na który sobie w przeszłości ludzie zapracowali został zniszczony jedną decyzją polityczną. mam oddane ponad 20 litrów choć jestem
  • Odpowiedz
  • 0
@slammeri: czyli wg Ciebie to najlepiej, jakby nie było żadnych benefitow z oddawania krwi?I jakby przychodził ktoś krew oddać to obsługa musiałaby by przed takim PANEM czerwony dywan rozwijać , zgadza się?
  • Odpowiedz