Wpis z mikrobloga

DUMNY, MERYTORYCZNY, SEKSOWNY BOSAK BEZLITOŚNIE, SPOKOJNIE, POTĘŻNIE MASAKRUJE, RUGA, ORZE PLUGAWE, ZDRADZIECKIE, ZLEWACZAŁE LEWACTWO!!!!

Jak można nieironicznie patrzeć na to co robi Konfa w sieci? To jest clickbait 5 poziomów poniżej pudelka.

Mam szczery apel do każdego wyborcy #konfederacja. Myślę, że jeżeli jesteś odbiorcą takich treści w sieci, warto rozważyć możliwość, że jesteś w najbardziej prymitywny sposób manipulowany, a Twoi idole traktują Cię jak debila.

#polityka #sejm #wybory #bekazkonfederacji
Amatorro - DUMNY, MERYTORYCZNY, SEKSOWNY BOSAK BEZLITOŚNIE, SPOKOJNIE, POTĘŻNIE MASAK...

źródło: masakrujom

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gryyyn: Nie wiem, spytaj OPa, jego twierdzę w tym wypadku oblegają nawet tendencyjne tytuły filmików na Youtubie których pewnie i tak nie obejrzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Amatorro: ale czego Ty się spodziewasz? Politykę robi się dla mas a nie dla jakiejś wąskiej grupy świadomych wyborców. Świadomi wyborcy to przełkną bo wiedzą, że tak trzeba, żeby zrobić lepszy wynik. Jak Tusk nakłamie prosto w oczy to też pewnie masz to gdzieś bo ważniejsze żeby PiS nie rządził.
  • Odpowiedz
@dziadyga1: Ale to ty rzucasz ad personam, gdy on porusza słusznie, że konfa ma swoich wyborców za debili łykających tanią papkę. Kolejna partia, co kłamie i robi wyborców w c---a a ty coś tu jęczysz że kogoś boli wynik wyborów XD

Więc jak tam się żyje, dobrze?
  • Odpowiedz
To jest clickbait 5 poziomów poniżej pudelka.


@Amatorro: Nie. To jest demokracja. I to nie jest kierowane do kuców, bo kuc i tak ogląda wszystko i ma odpowiednie poglądy od lat. Te filmiki są by przyciągnąć nowych wyborców. A sama treść to wypowiedzi polityków czyli prosto ze źródła i nie wyrwane z kontekstu. To dużo lepsze źródło wiedzy niż artykuły z Wyborczej, w których już zawarte jest to co powinieneś
  • Odpowiedz
Jak to jest żyć w oblężonej twierdzy, dobrze? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@gryyyn:

Przepięknie w obliczu zobrazowania problemu przez @Amatorro jawi się jego znalezisko:
"SKANDAL! Braun o inspirowanie ataku na Polskę w '39 oskarża USA i UK!" xDDD
  • Odpowiedz