Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #przypadkowymurzyn #humorobrazkowy #heheszki #bekazlewactwa

Wreszcie możemy się uśmiechać, mimo niżu demograficznego nie zabraknie nam inżynierów i lekarzy.

A tak poważnie jak rządził PiS to chociaż granice były szczelne. Teraz od 13 grudnia państwo polskie jest całkowite bezbronne i bezradne, migranci wchodzą od wschodu i zachodu. Murzyni skaczą po samochodach i biegają z nożami po ulicach, a Tusk kłamał w żywe oczy wyborcom że nie przyjmie imigrantów. #polityka
podbrodek - #bekazpisu #przypadkowymurzyn #humorobrazkowy #heheszki #bekazlewactwa

W...

źródło: inzynierowie

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
A tak poważnie jak rządził PiS to chociaż granice były szczelne. Teraz od 13 grudnia państwo polskie jest całkowite bezbronne i bezradne,


@podbrodek: Kurde post tak napisany, że nie mam pojęcia, czy troll, czy to jakieś heheszki, czy może ty na serio. W każdym razie ja się uśmiałem.
  • Odpowiedz
@nativ uj wie. Nie chcą się ujawnić biegając z nożem, czy skacząc po samochodach. Chociaż legalne wizy jednak musieli jacyś w miarę cywilizowani ogarniać. Myślę że różnią się od tych bez dokumentów, bo oni wszyscy mają 15 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) ponton, maczeta i małpie okrzyki
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login: jak jest wiza to masz kraj gdzie możesz deportować jak masz brak dokumentów to masz problem tyle tylko ze tacy jak ty nie potrafią zrozumiem tak prozaicznej rzeczy a biorą się za komentowanie
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login jak złamie prawo to mam możliwość deportacji i tu jest główn różnica ale skoro nie rozumiesz juz na tym poziomie to nie ma sensu ci niczego tłumaczyć bo i tak nie zrozumiesz. Kazdy nielegalny imigrant starajacy sie o azyl który mu sie de facto nie należy zostaje problemem którego nie da sie deportować bo wyrzucają dokumenty. Ja nie mam zamiaru utrzymywać nierobów i nie licz na to że zaczną pracować legalnie
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login lewe papiery już sobie odpowiedziałeś bo nie masz argumentu. Widzisz zapierdzielaj do pracy bo trzeba utrzymać pana nietoba z granicy. Twoja mam i tata beda zapierdzielac do śmierci bo hebanowy ksiaze musi miec kieszonkowe
  • Odpowiedz