Aktywne Wpisy

Sonny86 +128
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

PodniebnyMurzyn +41
No i trzeba wracać z wycieczki i znowu czytać Wykop.pl jak to zle jest na świecie, bo zabójstwa, pobicia, migranci, antyludzkie prawodawstwo, piraci drogowi itp itd ehhh
A we wlochach może i czasem śmierdząco i murzynsko i gorąco fest, ale jednak czuowiek się odciął od tych wszystkich informacji ze świata i pospacerował se po caruggi (uliczki takie fajniutkie ciasne) po starym mieście i pojadł dobrych rzeczy i ogólnie fajnie było
A we wlochach może i czasem śmierdząco i murzynsko i gorąco fest, ale jednak czuowiek się odciął od tych wszystkich informacji ze świata i pospacerował se po caruggi (uliczki takie fajniutkie ciasne) po starym mieście i pojadł dobrych rzeczy i ogólnie fajnie było
źródło: image_picker_8B9E1588-46D7-4BEB-9755-C3987B9B2674-96891-000024C89E86992F
Pobierz




@podbrodek: Kurde post tak napisany, że nie mam pojęcia, czy troll, czy to jakieś heheszki, czy może ty na serio. W każdym razie ja się uśmiałem.
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@podbrodek: bo wszyscy wjeżdżali na wizach od wawrzynka xD
źródło: 3e1bbd056f5c5aaebcaf90251f366cc94d095791c4a9bbffe29b66409441c036
Pobierz@podbrodek: troll zbyt oczywisty, 2/10
@podbrodek: Chłopie, że ci nie wstyd xDDD