Wpis z mikrobloga

Pomijam już, czy faktycznie w tej dyrektywie są zapisy, które dają te przywileje imigrantom. Jak jest coś, co może być uznane za kontrowersyjne to to renegocjuje się szybciej, a nie dopiero po tym, jak zostanie to nagłośnione. Mi nie trzeba udowadniać, że ten rząd jest beznadziejny w komunikacji, bo przekonałem się o tym nie raz, ale szkoda, że pomimo tylu wpadek wciąż nie wyciągają wniosków. A temat imigrantów to jest to, co jeśli oni raz konkretnie #!$%@?ą to już nikt nie będzie pamiętać o Funduszu Sprawiedliwości, Red Is Bad, Ostrołęce, Willi+ czy wielu innych aferach PiSu, bo wtedy ludzie zaczną się bać o swoje bezpieczeństwo. Przekonywanie, że PiS im wizy wydawał, w niektórych przypadkach nielegalnie, nic im praktycznie nie pomoże.

https://www.pap.pl/aktualnosci/minister-dziemianowicz-bak-o-dyrektywie-azylowej-rozpoczynamy-renegocjacje

#polityka #sejm #bekazpo #takaprawda
Koziom - Pomijam już, czy faktycznie w tej dyrektywie są zapisy, które dają te przywi...

źródło: Screenshot_20240617_232337_Chrome

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 5
@janusz_p0lak: Mnie to osobiście wkurza. Nawet nie próbują wyjaśnić krok po kroku o czym dokładnie jest ta dyrektywa i co ona zakłada tylko pod wpływem politycznych emocji z góry uznają ją za złą i zapowiadają zmiany w niej. A jak się okaże, że ta dyrektywa jednak nie zakłada ponad 2 tysięcy zł socjalu dla inżynierów to co wtedy? Będą zgrywać głupa? Podobnie było ze sprawą zatrzymanych żołnierzy, gdzie społeczeństwo było oburzone
  • Odpowiedz
@Koziom: Widać po ostatnich wyborach co mówią ich klapy. Świętowanie wielkiego zwycięstwa, gdzie poparcie z wyborów na wybory spada, a przy takich wynikach nie mieliby nawet większości w sejmie. I tak, te wyniki można przekładać na parlamentarne, bo ludzie głosują najpierw na partię, a potem konkretnego kandydata.

Zero refleksji, że może coś robią nie tak jak powinni.
  • Odpowiedz