Wpis z mikrobloga

Ten nowy pomysł klapka jak przy żółtej napić się piwa (dać na ołtarzyk dla bogów xD przypomniał mi podobną sytuację, którą pamiętają najstarsi na tagu.
Jak kiszony wymyślił, że wykorzysta swoją ogromną barmańską wiedzę i będzie kręcił gnioty edukacyjnie jak robić drinki. Nice try xD Oczywiście, jak wszystko za
co weźmie się ten bej skończyło się tak samo. Pomylił nawet nazwę najbardziej znanego drinka i już pierwszy odcinek yt mu zdemonetyzował i nawet chyba na jakiś czas zablokowali mu kanał? Chłop myślał chyba, że będzie drugim Kopyrą xD
#raportzpanstwasrodka
WaltherW - Ten nowy pomysł klapka jak przy żółtej napić się piwa (dać na ołtarzyk dla...

źródło: IMG_7573

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
@WaltherW wsadzili mu tylko potwierdzenie wieku dla obejrzenia tego jednego filmu, bo pokazał butelkę z etykietą Jim Beam, oglądałem to niedawno xd
  • Odpowiedz
  • 1
@levzor: aa faktycznie. Pamiętam jak się wtedy zesrał bo mu oglądalność spadła na łeb na szyję bo mało komu się chciało wysyłać skan dowodu do youtubea żeby oglądać beja xD
  • Odpowiedz
@WaltherW: ta, ludzie też się spruli że reklamuje alkohol, powiedział, że już wiecej alkoholowych drinków nie będzie, ale miał robić bezalkoholowe i chyba nie zrobił ani jednego xd
  • Odpowiedz
napić się piwa (dać na ołtarzyk dla bogów


@WaltherW: Ale wziął całą kratę tego piwa czy tylko jedno, bo nie chce mi się nabijać mu odsłon? W sumie chytry sposób, może codziennie zostawiać czteropaka a rano mówić, że pewnie bogowie wypili xD
  • Odpowiedz