Wpis z mikrobloga

#polityka
powoli zaczyna się klarować skąd takie poruszenie i zwarte szeregi wśród pisowskich troli

a to dopiero początek co Morawiecki zrobił z PKP Cargo, w tle mamy jeszcze zerwanie Polskich kontraktów i przekazanie ich Niemieckiej DB Cargo i zrobienie z Niemiec lidera w transporcie intermodalnym w Polsce od 2019 roku

Dokapitalizowanie Niemieckiej linii lotniczej Condor kwotą 60 milionów euro uzyskaną z nałożenia kar na Polskę to też ciekawa sprawa.
Klasyka klasyki, jeśli pisowcy się drą, że Tusk działa na rzecz Niemiec to znaczy, że jest dokładnie odwrotnie

Ja sobie osobiście jeszcze liczę, że zaczęto się przyglądać sprawie zysków LOT które zostały wygenerowane sprzedażą ziem należących do LOTu i pisowska panika w sprawie rozbudowy Okęcia
Kroledyp - #polityka
powoli zaczyna się klarować skąd takie poruszenie i zwarte szere...

źródło: Screenshot_20240617_153112_com.twitter.android_edit_3743382294314731

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@Blaskun: Łap artykuł
Tak między nami, nie jest ci tak po ludzku głupio zwyczajnie kłamać? Czemu to robisz? Masz chociaż z tego jakiś grosz?
A jeśli faktycznie, zwyczajnie dajesz się łapać na tanią wiejską propagandę, to no cóż w naszym kraju bycie kapkę głupszym od reszty nie jest nielegalne więc pozostaje tylko współczuć.

https://kurier-kolejowy.pl/aktualnosci/33668/db-cargo-polska-liderem-transportu-intermodalnego.html

kara od Niemieckiej linii Condor

https://www.money.pl/gospodarka/condor-airlines-pozywa-polske-chce-ponad-50-mln-euro-odszkodowania-6573840570248096a.html
  • Odpowiedz
Tak między nami, nie jest ci tak po ludzku głupio zwyczajnie kłamać?


@Kroledyp: Dokładnie. Nie jest wam tak po ludzku kłamać, że rozliczacie pisorów, a potem robicie sobie PR i spierdauciekacie do eurokołchozowego koryta, a wasze komisje, to kapiszon? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@Blaskun: Ładnie cię zabrało na tej wsi
jak coś to ja nic nie rozliczam i nie mam żadnych swoich komisji, w głowie już ci się miesza i chyba jakaś paranoja wpadła
nic się tam nie bój nikt socjalu nie zabierze i lepiej się skup na uprawie kartofli, nie zaprzątaj sobie głowy
  • Odpowiedz