Wpis z mikrobloga

Tak jak sb czytam wiadomości różnorakie i ukraina nas rucha, bialorus nas rucha, dzikusy nas ruchają, niemcy też nas ruchają, no każdy nas rucha aż wstyd się przyznać że się polakiem jest. Bycie patriotą teraz to szczytu debilizmu.
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@gabrysianowa: bo tu mam rodzinę, znajomych, pracę no całe życie ułożone. Ptasi patriotyczny móżdżek nie ogarnia takich spraw? Zapchany jest wspomnieniami jak to kiedyś potęga od morza do morza była
  • Odpowiedz
  • 0
@gabrysianowa: ryja to wsm najlepiej jakbyś zamknął i przestał się błaźnić. Po pierwsze wskaż mi (w przeciwieństwie do Ciebie nie kasowałem komentarzy więc wszystko jest jak było) gdzie napisałem że rucham Polskę. Po drugie to już może wymagać wzmożonego wysiłku umysłowego ale co ma to że się "rucha" Polskę do tego czy się "rucha" swoich znajomych i rodzinę która też tu mieszka. Skoro ja też tu mieszkam to pewnie sam siebie
  • Odpowiedz
  • 0
@gabrysianowa: coś nie pykło z tą odpowiedzią. Chłop co nie umie z internetu korzystać, nie rozumie tekstu pisanego za to najgłośniej krzyczy że jest patriotą no składa się to w pewien obraz
  • Odpowiedz
  • 0
@gabrysianowa: zauważyłeś że cały czas dyskutujesz ze swoimi uroniejami i domysłami a nie z tym co powiedziałem? I sam sobie wymyślasz coś co niby pisałem choć w rzeczywistości nie pisałem xD jakichś tabletek dziś nie wziąłeś czy o co chodzi?
  • Odpowiedz