Wpis z mikrobloga

@nomysza6666: Gdyby alkohol nie szedł w parze z piłką to by nie był to tak popularny sport. Taka prawda. Ludzie chcą zalać mordy wykrzyczeć się i to jest piękno piłki. Stadion to plac zabaw dla dużych chłopców którzy muszą od czasu do czasu się wyszumieć bo inaczej by zwariowali
  • Odpowiedz
  • 0
Ale ten typ jest nawiedzony i trudno się go słucha


@camelinthejungle: Jeden z najlepszych i najdrozszych terapeutow w Polsce, ktory stawia milionerow na nogi. Mi sie do bardzo dobrze slucha, przekazuje ciekawe informacje, argumentuje na podstawie badan.
  • Odpowiedz
@camelinthejungle: Mówi coś, co jest niewygodne dla 90% ludzi, no to trudno się go słucha. :)
Ja np. wśród znajomych mam dwóch takich, którzy szczególnie nie lubią słuchać o tym, że alkohol jest szkodliwy, a jak powiesz, że nie pijesz to jesteś w jego oczach nienormalny. Męczy ich ten temat. Znam jednak ich na tyle, że doskonale wiem, że każda wolna chwila jest spędzana przy bimberku, piwerku i innych, a
  • Odpowiedz
przekazuje ciekawe informacje, argumentuje na podstawie badan


@nomysza6666: On w tych różnych swoich wywiadach mówi też o cukrze, że wszędzie go dodają. I mówi, że kiedyś szukał jogurtu naturalnego bez cukru i nie znalazł, więc nawet do jogurtu naturalnego go dodają. Tylko problem w tym, że mleko naturalnie zawiera cukier, a jogurt naturalny, to mleko plus kultury bakterii, więc nic dziwnego, że jogurt naturalny zawiera cukier. I on ma żonę
  • Odpowiedz