Wpis z mikrobloga

Skąd się te muminy wzięły? ma ktoś pierwsze filmiki z nimi? na tagu było info, że uwierzyli w klapkowe opowieści. Nie wierzę, że są aż tak głupi
#raportzpanstwasrodka
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@henen: Bo to najgłupsze jednostki w tym uniwersum. Nawet mańka przebijają.

@Towarzysz_Sobaka: Nie ofiary tylko debile. Nikt rozsądny nie leci do Kambodży bo zobaczył parę gniotów jakiegoś pajaca menela na skuterku co ciągle ściemnia.

Im wystarczyło hasło BRAK EKSTRADYCJI, KOMORNICY was nie dorwą i brak AMBASADY= brak odpowiedzialności.

Oni mają spore długi w paru krajach, te 23 tys to tylko jeden znany dług w Polsce, a jest tego
  • Odpowiedz
@MWittmann: No tu musze cie poprawic bo ja pojechalem do kambo w pewnym sensie po filmach zezowatego😅 Tylko zebym nie zostal zle zrozumiany chodzilo o to ze praktycznie nie slyszall sie tak o kambo jeszcze 2-3 lata temu i mnie zaciekawilo a bedac w tajlandi mozna wyskoczyc na 2tyg bo blisko😉
Ale zwozic tobolki i cala rodzine nie bedac ani razu na jakims rozeznaniu nie mowiac ze praktycznie bez kasy
  • Odpowiedz
@xxxmen: No, ale są głupsi - Makaroniarz ściągając, trójkę dzieci w wieku szkolnym i żonę, to jest dopiero enigmatyczna sprawa, za czyją sprawą, wizją zjawili się w Kambo - szambo.. 🤔
  • Odpowiedz
Nie wierzę, że są aż tak głupi


@henen:
No ja też myślałem że jestem największym debilem,ale jednak się myliłem są więksi.
Posłuchaj,pucina czy hanysa to dopiero rasowe szury,filipek to w ogóle inny wymiar.
  • Odpowiedz
ofiary bajdurzenia klapka.


Nie tylko gapcia, bo i łysego też oglądali. Zanim pojawili się w Kambodży zwracali na siebie uwagę podczas jego live'ów pisząc na czacie jak analfabeci, wysyłając łysemu donejty i przechwalając się, że planują się tam przeprowadzić.

@Towarzysz_Sobaka:
  • Odpowiedz
@takijeden123: jeśli chodzi o długi w Polsce to gdzieś latał link z długi info czy podobnej strony z imieniem i nazwiskiem Mumina i przybliżoną lokalizacją czyli Bydgoszcz.
Niby twierdził że to nie on bo takich tam może być kilku, a potem coś gadał że mu prawnik załatwił przedawnienie czy samo się przedawniło, już nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@henen jest jeszcze lepiej, wyjechali pod wpływem anty reklamy klapka, posiadając zabezpieczenie kilku K$, bez żadnego pomysłu na siebie chyba że liczyć to że będą jupiterami
  • Odpowiedz
@stopmen: Tak, ale nie zrobiłeś coming outu z rodziną, całym majdanem do Kambo jak ostatni debil.

@Vendigoo: Racja, ten to dopiero jest przygłup i jego żonka też niekumata. Zero myślunku o przyszłości ich dzieci.
  • Odpowiedz