Wpis z mikrobloga

Czytam te komentarze pod każdym wpisem o migrantach i nie wiem czy to napływ botów czy wy naprawdę jesteście tak naiwni, że wierzycie iż referendum z października coś by tu zmieniło? Bo widzę, że narracja nagle jest taka, że wszystkiemu winny jego bojkot.

Przypomnę Wam może, że referendum naprędce napisała partia która sprzedała tysiące lewych wiz migrantom i sprowadziła ich do kraju (i pewnie by to dalej robiła jakby została u steru).

Przypomnę również, że było to referendum z pytaniami jak dla debili i sformułowaną tezą (szkoła TVP z debat) np. "Czy popierasz wyprzedaż majątku państwowego podmiotom zagranicznym, prowadzącą do utraty kontroli Polek i Polaków nad strategicznymi sektorami gospodarki?"

Przypomnę też że przez 8 lat nikt nie dbał o zdanie Polaków na temat imigrantów ale nagle, miesiąc czy dwa przed wyborami, przypomnieli sobie że to Polacy mają zdecydować w tej ważnej kwestii. Ot przypadkowo w momencie wyborów które mieli przegrać.

Tak więc utrzymuje moje zdanie - jak wciąż myślisz, że udział w referendum w październiku miałby JAKIKOLWIEK wpływ na politykę migracyjną w Polsce i europie to jesteś debilem i pelikanem.

#polityka #polska #imigranci #bekazpisu
  • 51
  • Odpowiedz
  • 184
@ATAT-2: jestem w stanie uwierzyć, że większość pozytywnych wpisów na temat pisu to boty. A może raczej chcę wierzyć że tak jest i ludzie z dostępem do internetu nie są aż tak głupi (bo stare baby przez TV na pewno są tak głupie).
  • Odpowiedz
  • 0
@murdoc: @Gumaa tia, sporo zielonek widzę w tym temacie więc pewnie boty albo płatne konta, ale było tez kilka dyskusji gdzie starzy użytkownicy podzielali mocno takie opinie
  • Odpowiedz
@ATAT-2: ale to jest ich taktyka pisowska, dziwi cię to wgl? Mój stary otumaniony już powtarza że Polskę emigranci zalewają przez Tuska, pisiory są cwane i najgorsze że tak ich propaganda działa xD to Polacy są tak ogłupieni niestety z moim ojcem na czele
  • Odpowiedz
jestem w stanie uwierzyć, że większość pozytywnych wpisów na temat pisu to boty.


@Gumaa: otwórz sobie znaleziska z kampanii 2015 które wychwalały dude i sprawdz ile kont zostało zbanowanych/usuniętych. refleksja nachodzi sama
  • Odpowiedz
@ATAT-2: wykop jest ostatnio tak niemożebnie #!$%@? botami i płatnymi trollami, że naprawdę nie da się tego czytać. czuję się jak znowu w 2015, główna zawalona bosakiem, ORANIEM LEWAKÓW, pis taki dobry itd xD
  • Odpowiedz
  • 0
pisiory są cwane i najgorsze że tak ich propaganda działa xD to Polacy są tak ogłupieni niestety z moim ojcem na czele


@VateuszMakowiecki: Jedyne pocieszenie, że otumanieni są zazwyczaj starsi. Chociaż Ci mają zawsze motywację do pójścia na wybory ;)
  • Odpowiedz
@ATAT-2: oczywiście, że by dało, ponieważ pytanie o przymusowa relokację to to samo co nielegalni migranci przechodzący przez dziury w płocie oraz readmisja xD a w ogóle to tylko przez ważne referendum władza by się dowiedziała, że nie chcemy milionów migrantów, tak to nie wiedzą, a zdanie 30 procent, którzy brali udział w referendum, to nic nie mówi xD

Tak samo jak pytanie czy popierasz przyjmowanie miałoby uchronić przed choćby opcją
  • Odpowiedz
zgadzam się, tylko wiesz co? Wy wyborcy ko jesteście jeszcze glupsi od pisiorów:D


@Hunga_tonga: a skąd ci przyszło do głowy że ja jestem wyborcą KO? XDDDDDD

Wy, ludzie zakładający że istnieją tylko dwie partie, jesteście źródłem problemu w polskiej polityce...
  • Odpowiedz
@ATAT-2: ja zauważyłem też wpisy na temat tego że Ci ludzie co na sprzedanych wizach przyjechali to tylko do pracy, i oni wszyscy pracują, słowa nie ma o tych którzy nawet do Polski nie wjechali tylko od razu na polskiej wizie do innego kraju przybili, słowa nie ma o tym że zamachowiec z Francji miał polska wizę pracownicza właśnie, ten portal to ściek
  • Odpowiedz
jestem w stanie uwierzyć, że większość pozytywnych wpisów na temat pisu to boty


@Gumaa: na wykopie to są konta mające kilka lat i z aktywnością. Tworzą też najbardziej plusowane wpisy.

To samo było z podatkiem od aut spalinowych, gdzie autorem był PiS, a top komentarze to obwinianie UE

Ludzie są po prostu głupi, wykop nie jest oświecony, jest pełen ignorantów.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: przecież to poszedł nowy przykaz z partii na skłócenie Polaków. PiSowi i Konfie nie chodzi o żadne bezpieczne państwo, tylko o słupki wyborcze i spaliliby kraj żeby trzymać władzę. A żeby słupki się zgadzały, to trzeba odstawić na bok aktualną koalicję rządzącą. Nic natomiast tak dobrze u nas nie działa jak nastawianie jednego Polaka przeciw drugiemu.
Tu dodatkowo pisowcy próbują upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, bo odsuwają od siebie
  • Odpowiedz
na wykopie to są konta mające kilka lat i z aktywnością. Tworzą też najbardziej plusowane wpisy.


@N331: tylko które wpisy masz na myśli? Bo coś mi się wydaje, że one wcale nie wychwalały PISu.

To samo było z podatkiem od aut spalinowych, gdzie autorem był PiS, a top komentarze to obwinianie UE

A to obwinianie UE jakoś się wyklucza z obwinianiem PISu? Polityka UE oraz PISu jest w tej kwesti zbieżna
  • Odpowiedz