Wpis z mikrobloga

@Gours: dostaliśmy w łeb jedną bramką od Holandii rok temu dostając w #!$%@?ę od Mołdawi momentami zamykając pomarańczowych ma ich połowie
  • Odpowiedz
  • 4
@Ravau23: gdzie ty widziałeś to zamykanie na ich połowie? Patrząc na okazje Holandii, powinno być z 5-1. Polska nie miała prawie żadnej setki, tyle dobrego, że z rożnego się udało.

Mentalność loserów. Zobaczycie, jak Austria będzie grała z Holandią i dostrzeżecie, że jednak się da
  • Odpowiedz
  • 203
@Gours co Ty taki chytry na wygrane jesteś. Zagraliśmy dobrze, #!$%@?, ale jest prognostyk na wyjście z 3 miejsca - przed meczem spodziewałem się 3:0 dla Holandii i oczu kąpiel, a jedyne co mnie #!$%@? to #!$%@? Borka na wydechu
  • Odpowiedz
@Gours: To już lepiej Serbia zagrała niż my. I to z lepszym przeciwnikiem, a słyszę, że to Angole grali na odpierdziel, nie to co Holandia mocna itd...
Tylko, że jak Angole podchodzili w pole karne Serbii to czuło się jakąś pewność tych obrońców, że wybronią tę akcję.
Holendrzy wchodzili w nasze pole karne jak w masło. W grze defensywnej Polski nic się kupy nie trzymało.
  • Odpowiedz
@Ravau23: Czyli przegraliśmy, ale przynajmniej w ładnym stylu.
Kurde, myślałem że tu chodzi o wynik, o ja naiwny.

Ile punktów jest za 5 okazji


@Ravau23: A ile punktów jest za styl? To nie łyżwiarstwo figurowe ani skoki narciarskie. Liczy to
  • Odpowiedz
Dostaliśmy co prawda w łeb (wynik powinien być wyższy), ale najważniejsze, że Probierz był ładnie ubrany.


@Gours: Dokładnie tak. Dziennikarze są zachwyceni stylem, elegancją i klasą trenera, ch że przegraliśmy xD Piłka nożna jest jak rynek nieruchomości, to jest sport oderwany od rzeczywistości, gdzie porażka jest zwycięstwem, które premiuje się $.
  • Odpowiedz
@Ravau23: Młody chyba jesteś. Taka pętla powtarza się od co najmniej 2000 roku.

I na takich momentach właśnie pompowane są baloniki. I tak w kółko i w kółko.

A to jest turniej. Liczy się wynik i koniec. A dziennikarze już pompują balonik czego to nie
  • Odpowiedz
@hos85: no i pamiętam wszystkie mecze otwarcia tych imprez. Czy po którymkolwiek można było mieć postawy do optymizmu przed drugim meczem?
  • Odpowiedz
@Ravau23: Tak. Euro 2016. Różnica taka, że tam mecz otwarcia wygraliśmy 1:0. Statystyki były również po naszej stronie.

Jaką widzisz różnicę między tym wczorajszym a pozostałymi meczami otwarcia poza tym w/w?
  • Odpowiedz
@Ravau23: a dlaczego niby za Michniewicza z Meksykiem nie było żadnych podstaw do optymizmu?
Przecież Lewandowski karnego tam nie strzelił, po 2 meczach była szansa na 6 pkt.
Oczywiście styl ciulowy, ale jak na mecz otwarcia nie było tak źle.
@hos85:
  • Odpowiedz
@Ravau23: XDDD
Ja pytam o fakty, a ten gada że nie ma balonika xD
No właśnie jest już napompowany o czym świadczą Twoje wpisy.

Jedziesz na bezpodstawnej wierze że może coś z tego będzie, mimo że fakty mówią co innego xD Nie mogli go pompować bo nie mieli na czym. Teraz dajecie pożywkę dziennikarzom i od wczoraj jest pompowany. Mówi to dokładnie Twój wpis
  • Odpowiedz