Wpis z mikrobloga

@hos85: wczoraj jakiś ziomek pisał, że to był stykowy mecz i Polska Chrystusem Narodów nigdy nie ma szczęścia, żeby wcisnąć bramkę. A jakoś skromnie pominął to, że szczęściem było to, że Holendrzy nie walnęli co najmniej 4 bramek.
  • Odpowiedz
@hos85: fakty są takie że z Meksykiem i Arabia powinniśmy dostać w #!$%@?ę. Wczoraj potrafiliśmy zamknąć Holendrów na ich połowie. I tutaj i tam mieliśmy sporo szczęścia. Bezpodstawna wiara na podstawie tego że w Katarze do kontry szło dwóch a wczoraj czasem i pięciu ;)
  • Odpowiedz
@Ravau23: Ja #!$%@?, gościu. Gadaj z dupą to Cie osra xD

Odróżniasz Fakty od pobożnych życzeń?

Fakty są takie, że w meczach z Meksykiem i Arabia zdobyliśmy 4 punkty, a ta cała reszta co piszesz to takie twoje urojenia, wiesz o
  • Odpowiedz
@Ravau23: Rany boskie chłopie. Umiesz trzymać się tematu i jakiegoś logicznego ciągu prowadzonej dyskusji?

Co ma piernik do wiatraka?
Ponawiam pytanie: Ile goli wczoraj strzelili z kontry?
  • Odpowiedz
@Gaboleusz: Polacy nie wyjdą z grupy. Austria gra ofensywny football i jest na poziomie podobnym do Holandii.
Będzie jak zwykle czyli mecz otwarcia- Polacy grali dobrze jak nigdy, ale przegrali jak zawsze.
Z Austrią mecz o wszystko- czyli porażka, albo wejdzie remis 1:1 po słabej grze.
No i z Francją przegramy- no chyba, że Francja będzie mieć 6 punktów i zagwarantowane pierwsze miejsce to wtedy wystawią rezerwy i może nawet
  • Odpowiedz
@hos85: to ty Czesiu wyskakujesz z jakimiś argumentami z dupy. W Katarze graliśmy z chyba sześćdziesiątą drużyna rankingu FIFA, wczoraj z siódmą. Chociaż graliśmy w Katarze to za dużo powiedziane
  • Odpowiedz
@Ravau23: Ok Ok xD
Jesteś jak ten Gołąb co grał w szachy.
Idź już z tymi swoimi urojeniami :)

Szybko poszło. Sorki ale nie chce mi się prowadzić dyskusji na takim poziomie. Powodzenia mimo wszystko.
  • Odpowiedz
@Ravau23: Ale jakie argumenty podajesz? Wskaż je proszę.

Bo ja nie podawałem żadnych. Póki co jedyne co podaję, to tylko fakty które przeczą Twoim urojeniom. Zadaje Ci dalsze pytania o te urojenia a Ty uciekasz z tematem i starasz się mnie obrazić nazywając "Czesiu", nie mając pojęcia kto siedzi po drugiej stronie monitora. To jedna z zagrywek przegranych w dyskusji i jedna z metod manipulacji. Dlatego ja kończę bo widzę że gadam ze ścianą.

Naprawdę, jak już chcesz z kimś dyskutować, to rób to na jakimś poziomie i trzymaj się toru
  • Odpowiedz
@hos85: tor dyskusji jest taki że jesteś wszechwiedzący;) jakbyś ty trenował to byśmy mistrzem Azji byli ;) spoko Czesiu, w piątek znów będziesz mógł pokrytykować kadrę i pooglądać sobie highlighty z Kataru. Holandia to 7 zespół rankingu FIFA a my zamknęliśmy ich wczoraj na swojej połowie w przeciwieństwie do twojej drużyny i meczów ze spykami i Arabia
  • Odpowiedz