Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Studiuje aktualnie na uczelni prywatnej informatykę w Krakowie, poszedłem tutaj głównie dlatego że chciałem wcześniej mieszkać w Krakowie, ale na UJ progi były za wysokie, a na PK nie chciałem iść.

Ostatnio zmieniły mi się priorytety i chciałbym przenieść się na uniwersytet w Lublinie albo w Toruniu i zrobić licencjat zamiast inżyniera, a później wrócić do Krakowa na magistra lub doktorat.

Moje pytania są następujące. Czy będąc na 4 semestrze da się przenieść na uniwersytet publiczny z prywatnego pod warunkiem że mam wszystkie przedmioty jak do tej pory zaliczone?

Czy podstawa programowa na uniwersytecie bardzo odbiega od tej na prywatnej?

Nie ukrywam że jestem samoukiem w większości i na studia poszedłem dla papierka, lecz aktualnie zmieniło mi się nastawienie i chcialbym go uzyskać z publicznej uczelni, a nie prywatnej oczywiście jeśli jest taka możliwość.

Z góry dzięki za odpowiedzi.
#programowanie #studia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: skończysz to to pójdziesz na magistra na państwową, nie wiem po co tak kombinować skoro to nie ma znaczenia. Jak nic nie potrafisz to cię papierek z państwowej uczelni nie obroni. Znam trochę osób co po prywatnej poszli na państwową i skończyli tam magistra. Dupę sobie dyplomem podcierają.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zakladam ze jest to mozliwe, musiałbys sie skontaktowac mailowo z prodziekanem wydzialu informatyki uczelni do ktorej chcialbys sie przepisac. Pewnie to co beda brali pod uwage to srednia oraz nadrobienie roznic programowych(syllabus)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jesteś samoukiem a nie potrafisz samodzielnie sprawdzić programu danego semestru na konkretnej uczelni? Liczysz że będziemy wchodzić w uniwerek i sprawdzać program za Ciebie?
  • Odpowiedz