Wpis z mikrobloga

no tak, rzucasz się z nożem i dostajesz wizę. Gdzie są smoki? Za to kupić wizę i wylądować legalnie jest ok.


@Felektron: wiza im jest potrzebna do wjazdu na Białoruś, potem już nie(σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Ale to ten białoruski imigrant dostał za to wizę? Bo ja słyszałem, że go służby szukają i nie mogą znależć. Jak masz jakieś info to skontaktuj się z jakimiś slużbami (Tylko nie do Wawrzaka z PiSu bo on mu wizę opyli za 5k$).


@H_266: wizę białoruską już miał, na teren UE już nie potrzebuje żadnej jak się przedrze
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: a jaki ja partyjny klakier, mam bekę z każdego rządu ale nie lubię hipokryzji i oszustwa. Nasprowadzano 'ciapatych' a teraz wielkie OLABOGA, tymczasem ludzie którzy przytulali kasę za lewe wizy spijają driny na plaży.
  • Odpowiedz
wydaje mi się, że ona nie jest osobą decyzyjną w tej sprawie


@klefonafide: za to lobbystyczną już tak, poza tym ona takich chroni, prawo nie ma nic do rzeczy jest "nieludzkie" i to "skandal", kurde szatan to samo ci powie albo ta od obrony karpi.
  • Odpowiedz
za to lobbystyczną już tak, poza tym ona takich chroni, prawo nie ma nic do rzeczy jest "nieludzkie" i to "skandal", kurde szatan to samo ci powie albo ta od obrony karpi.


@Kaczypawlak: każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, niezależnie jak bardzo są głupie
  • Odpowiedz
każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, niezależnie jak bardzo są głupie


@klefonafide: powiedz, że holocaust to ściema to masz zarzuty karne albo, że biali są lepszą rasą od innych, spróbuj powiedzieć, że wysłałbyś LGTB do gazu to już masz przesrane¯\(ツ)/¯ tyle twoje gadanie warte, może tamte to po prostu agentura białorusko-rosyjska?¯\(ツ)/¯ Do tego gadają o ich przyjmowaniu a same ilu przyjęły? W gadaniu one są znakomite, ale robić nie ma
  • Odpowiedz
powiedz, że holocaust to ściema


@Kaczypawlak: holocaust jest faktem historycznym, więc byłoby to zwykłe kłamstwo

biali są lepszą rasą od innych


@Kaczypawlak: co to znaczy, że są lepsi? I inteligencji decyduje najpierw środowisko i warunki w jakich się rozwijasz, później genetyka.

wysłałbyś LGTB do gazu to już masz przesrane


@Kaczypawlak: no i bardzo dobrze, na pewno marzysz o tym żeby ktoś nawoływał do mordu na Twojej rodzinie, czy innej
  • Odpowiedz
holocaust jest faktem historycznym, więc byłoby to zwykłe kłamstwo


@klefonafide: i jest karane z urzędu

co to znaczy, że są lepsi? I inteligencji decyduje najpierw środowisko i warunki w jakich się rozwijasz, później genetyka.


@klefonafide: środowisko w Afryce i u Afroamerykanów musi być jakoś strasznie inne, bo odstają pod względem IQ od ludności białej czy azjatyckiej.

no i bardzo dobrze, na pewno marzysz o tym żeby ktoś nawoływał do mordu
  • Odpowiedz
środowisko w Afryce i u Afroamerykanów musi być jakoś strasznie inne, bo odstają pod względem IQ od ludności białej czy azjatyckiej.


@Kaczypawlak: brawo, właśnie odkryłeś, że ludzie na świecie żyją w różnych środowiskach i mają różne warunki rozwoju, które mogą diametralnie się różnić

piękny fikoł


@Kaczypawlak: w czym nawoływanie do mordu homoseksualistów różni się od nawoływania do mordu rudych, czy leworęcznych?
  • Odpowiedz
brawo, właśnie odkryłeś, że ludzie na świecie żyją w różnych środowiskach i mają różne warunki rozwoju, które mogą diametralnie się różnić


@klefonafide: to co blokuje Amerykanom z Afryki wzrost IQ względem tego, że mieszkają obok Azjatów i Białych? Czemu nie mają tego samego IQ? Środowisko jest to samo.

w czym nawoływanie do mordu homoseksualistów różni się od nawoływania do mordu rudych, czy leworęcznych?


@klefonafide: homoseksualistów lewica obecnie lubi a więc
  • Odpowiedz
to co blokuje Amerykanom z Afryki wzrost IQ względem tego, że mieszkają obok Azjatów i Białych?


@Kaczypawlak: mówisz o czarnoskórych Amerykanach, którzy żyją w USA od pokoleń? Wydaje mi się, że środowisko, które ma największy wpływ na rozwój dziecka i jego mózgu, czyli rodzina. Spore rozwarstwienie również jest w Polsce. Dzieci, którymi odpowiednio się zaopiekowano w najwcześniej fazie rozwoju mają lepsze wyniki w nauce od początku, te zaniedbane dużo rzadziej osiągają
  • Odpowiedz
mówisz o czarnoskórych Amerykanach, którzy żyją w USA od pokoleń? Wydaje mi się, że środowisko, które ma największy wpływ na rozwój dziecka i jego mózgu, czyli rodzina.


@klefonafide: wydaje ci się.... rodzina i edukacja ma wpływ też na IQ, podobnie jak czytanie książek, ale granicy nie przeskoczysz. Jak rodzina z Gambii osiedli się w USA i wszystko będzie z tą rodziną ok, to nawet wtedy ich dzieci Noblistami nie będą (z
  • Odpowiedz
wydaje ci się.... rodzina i edukacja ma wpływ też na IQ, podobnie jak czytanie książek, ale granicy nie przeskoczysz.


@Kaczypawlak: początkowa faza życia dzieci ma kluczowy wpływ na inteligencję, to czas intensywnego rozwoju mózgu. Jak poszukam badań na ten temat to zawołam.
  • Odpowiedz
początkowa faza życia dzieci ma kluczowy wpływ na inteligencję, to czas intensywnego rozwoju mózgu. Jak poszukam badań na ten temat to zawołam.


@klefonafide: jak rodzice mają IQ 80, to nie ważne co zrobią dziecko nie będzie miało 120 IQ. Nawet w rodzinach z wysokim IQ nie ma gwarancji, że dzieci też będą tak inteligentne jak rodzice, niezależnie od warunków dzieciństwa.
  • Odpowiedz