Wpis z mikrobloga

Możecie mnie zjeść ale powiem szczerze że dobrze się oglądało tą reprezentację. Wiadomo to jeszcze nie jest to ale niektóre sytuacje były naprawdę dobre. Zabrakło szczęścia i wykończenia. Nie zasłużyliśmy na przegraną. Pierwszy raz od euro 2016 oglądałem tą reprezentacje na dużym turnieju z dumą i dużymi emocjami. Czuć niedosyt i smutek po tym meczu a nie wstyd. Teraz czekam na Austrię która jest w zasięgu ręki a później Francja z którą będzie ciężko ale już raz pokazaliśmy że umiemy się postawić. Probierz na razie pozytywnie zaskakuję i oby tak było jak najdłużej. W końcu trener który nie gada głupot że nie ma szans z większymi drużynami. Walczymy nawet z taką Holandią jak równy z równym. Jest potencjał a to najważniejsze.
#mecz #reprezentacja
  • 7
  • Odpowiedz
@maku_21: oby tylko dane było mu popracować z kadrą nieco dłużej. Zmiana selekcjonera po jednym turnieju, w którym mimo dobrej jakości nie było wyników to strzał w kolano. Czuć, że tej kadrze się chce, że Probierz potrafi do nich dotrzeć i ze zbieraniny indywidualności, nawet niezłych kopaczy, potrafił zrobić drużynę. Drużynę, której jeszcze trochę brakuje, ale jeśli dalej będzie widać progres, to jest szansa na lepsze wyniki. Zalewski - jak
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jakis_login dokładnie Probierz powinien zostać i budować tą kadrę na mundial. Może w Ameryce uda nam się napisać kolejną historię i zaskoczyć wszystkich.
  • Odpowiedz
@maku_21 Popieram, ostatni raz 8 lat temu z przyjemnością tę kadrę oglądałem, naprawdę przyjemnie się na to patrzyło, szczęścia owszem zabrakło w ataku, ale też mieliśmy go momentami cholernie dużo w obronie, bo piłka kilka razy o centymetry bramkę Szczęsnego minęła, nie zmienia to faktu że pozytywne zaskoczenie, do Świderskiego bym się jedynie przyczepił, ale mam alergię na tego zawodnika, moim zdaniem nie dojeżdża przeciwko takim zespołom jak Holandia i lepszym
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@ChoryPortier trochę się zdziwiłem że Urbańskiego tak szybko zdjął bo widać że młody oddaje ale może nie chciał żeby się za sparzył na tym turnieju. Obrona niestety słabo stoi. Problem też w tym że tam za bardzo nie ma kogo dać. Cieszy za to fakt że reprezentacja została trochę odmłodzona i widać że taki Zalewski czy właśnie Urbański to mogą być piłkarze na lata.
  • Odpowiedz
@maku_21 Racja, Nikoś i Urbański naprawdę top, szkoda też że Seba Szymański był kompletnie niewidoczny w pierwszej połowie, bo po tym jaki miał sezon w Fenerbahce to można by się było spodziewać więcej, ale mimo tego że od lat w tę kadrę nie wierzę, tak to co dzisiaj widzieliśmy to mogło wlać trochę optymizmu u takich malkontentów jak ja XDD
  • Odpowiedz
@maku_21: tzn. wyjątkiem było 1:1 z Hiszpanią za Sousy, w przegranym ze Szwecją też pokazaliśmy charyzmę na tamtym turnieju. A tak to faktycznie, od 3:1 z USA na MŚ 2002, całym EURO 2016 wspomnianymi meczami Sousy na ME 2020(1), to w końcu coś gramy na turnieju.
  • Odpowiedz