Wpis z mikrobloga

@leprikon84: Jednakowa nienawiść jak do niechcianego spamu, dodaje was na czarna listę to robicie multikonta jak ty. Szkoda klawiatury strzepic, proponuje ci latwe 100zl to wolisz stracic w shicie zamiast zarobic sobie w godzine
  • Odpowiedz
@leprikon84 jeden nie odpowiedział to może Ty mi powiesz, czemu pozakładaliście nowe konta do shillowania tego? Wstyd napisać z głównego? Dużo tokenów przewija się przez wykop, też czasem coś postuje i wrzucam tokeny, nikt nie ma z tym problemu i każdy pisze z normalnego konta
  • Odpowiedz
  • 1
@sunnyhaze: kolejny... To moje jedyne konto. Najpierw dowiedziałem się o leprikonie a dopiero potem utworzyłem tu konto. Ty wciąż nie odpowiedziałes na pytanie z tego posta :)
  • Odpowiedz
@leprikon84 @leprikon84 a czy ja psuje komuś zabawę? Pisałem tylko jakie mam zdanie na temat samego projektu, mechanizmu i podatku dla deva, żeby ktoś miał szersze pole widzenia i nie kupował nic w ciemno ( ͡° ͜ʖ ͡°)Jestem degenem i kibicuję shitom więc luz
  • Odpowiedz
  • 2
@sunnyhaze: ok, być może post nie jest skierowany do Ciebie po prostu. Jeśli komuś się coś nie podoba to po co przychodzi i psuje zabawę innym? Śledzi każdy ruch i jest bardzo aktywnym komentatorem? XD Nie musicie odpowiadać.
  • Odpowiedz
@sunnyhaze: a czy jak Ci napisze że miałem konto kiedyś które usunąłem, byłem tu jak w 21 Corona Beerus zashillowal dogebonka na którym fajniensie zarobilo. Były burgery które nie pamiętam kto shillowal i inne catbonki. I nie mam nic z nimi wspólnego bo nawet nie wiem jak się token robi xD założyłem konto żeby tylko poshillowac lepre bo uważam że fajny shit. A jak dobrze wiemy, shit jak shit albo
  • Odpowiedz
@Klajno spoko, miałem wrażenie ze zrobiliście specjalnie nowe konta do shillowania. Dogebonka pierwszy wrzucił z tego co pamiętam wykopek zayebiosaurus-rex, a burgera ja wrzucilem na 1k mc i też byłem oskarżany ze to mój projekt xd pokój
  • Odpowiedz
@leprikon84: Część bóldupi, bo przegapili szanse na zrobienie izi 25x, inni są wyczuleni na #shitcoin, więc podchodzą do wszystkiego co jest szilowane na wykopie z ogromną rezerwą i bardzo dobrze, bo większość gównokojnów to wały ( ͠° °)
@Klajno: Sprawdź sobie deweloperski, na moje oko to oni dokładają do tego byznesu xD
Ty jesteś od V1? Bo na pierwszej wersji
  • Odpowiedz
@sunnyhaze: luzik, fakczynie byl to zayebiusoayebiosaurus rex czy jakoś tak. Burgera pamiętam ładny pump I dump xD ogólnie nie mam nic do ukrycia ale to jest wykop więc nie oczekuje zrozumienia.

@dman777 nie, ja wszedłem po twoim poście bo akurat szukałem jakiegoś shita żeby wejść xD co do devow to widzę co pisza na moderatorskim i sporo że swojej kasy dają. Wydają się mocno spoko i słuchają społeczności z
  • Odpowiedz