Wpis z mikrobloga

Bawił się ktoś kiedyś w tzw. "Arbitrage sports betting" albo "Expected Value" ale w Polsce? Czyli w przypadku arbitrage bettingu masz sobie jakiś mecz, szukasz okazji/różnicy u różnych bukmacherów w taki sposób, że zawsze będziesz na plus, nieważne jaki będzie wynik danego meczu.

W przypadku EV chodzi o średni wynik, jaki można oczekiwać z danego zakładu, jeśli obstawiasz go wielokrotnie. Mnożysz każdą możliwą wygraną przez prawdopodobieństwo jej wystąpienia, a potem sumujesz te wartości i odejmujesz stawkę zakładu.

Jest to w ogóle możliwe będąc w Polsce lub Europie? Kiedyś sporo się naoglądałem różnych materiałów na ten temat, gdzie ludzie potrafili sobie całkiem fajne pieniądze zarobić, ale to głównie były osoby z USA lub Anglii, więc stwierdziłem, że nie ma sensu dla osoby z Polski. Teraz przy okazji Euro mi się przypomniało o tym i postanowiłem się zainteresować. Są jakieś poradniki, społeczności, narzędzia itp. skoncentrowane stricte pod Polskę/Europę czy raczej taki sposób obstawiania nie jest możliwy?

#hazard #sport #pilkanozna #obstawianie #bukmacherka #livebet #lvbet #betclic #bet365 #matematyka #statystyka
  • 2
  • Odpowiedz