Wpis z mikrobloga

Obejrzałem z 7 minut filmu Pateca i tego oglądać się nie da. Zebrał wszystkich świętych którzy pomagali mu w przygotowaniach żeby się wypowiadali jaki to on nie jest waleczny, wyjątkowy, co o nim sądzą, jakie sprawia wrażenie, czy wyobrażali sobie że taki chłopak może wejść na Everest itd. Jedna wielka laurka dla Pateca. Nawet zaprosił Bieleckiego, który w pierwszych słowach wypowiada się że w sumie to słabo zna bo mało czasu razem spędzili no ale tak skoro pytacie to mogę powiedzieć że Patec jest waleczny xD Jak zoabczyłem otwierającą scenę z młodym Pateckim wysyłającym wiadomość do starszego Pateckiego to już wiedziałem jakiego typu może to być dokument XD

Wiadomo, ja bym się zesrał a nie wszedł na Everest, ale ja #!$%@?ę jacy Ci youtuberzy wszyscy są próżni xd
#polskiyoutube #patec #patecki #ekipa
  • 6
  • Odpowiedz
  • 15
@WhiteRaven12 Głupoty gadasz. Wiele razy Patec opowiadał w wywiadach, social mediach o prawdziwych polskich himalaistach, o Krzyzowskim, Miotke że to są prawdziwi kozacy a on to przy nich nic.

A że filmik w taki sposób zrealizowany to nic dziwnego. Zresztą te wypowiedzi ludzi z którymi współpracował dają dodatkową wiedzę zwyczajnie.

No i jest kozakiem, mógłby wydać kilkaset tysięcy na jakąś furę jak inni jutuberzy a wydaje na wejście na Mount Everest
  • Odpowiedz
@WhiteRaven12: ja to odebrałem jako ciekawy dokument pokazujący jak amator który ma zajawkę ekscytuje się wyprawą i inspiruje innych do wytwałości w swoich celach. Nie widziałem tam nawet próby prównywania się do najlepszych himalaistów.
  • Odpowiedz