Wpis z mikrobloga

@drivent: @neurotiCat Kiedy wrócicie do rzeczywistości i zrozumiecie że wsparcie dla Ukrainy jest ponad podziałami i niezależne od działań drugoplanowych samej Ukrainy i Ukraińców?
W skrócie: Mamy w dupie czy organizują pochody LGBT czy palą ich na stosach. To ich wewnętrzna sprawa.

Gruzowanie ruskich nas tylko interesuje, czy idzie zgodnie z planem.
  • Odpowiedz
  • 3
W skrócie. Mamy w dupie czy organizują pochody LGBT czy palą ich na stosach. Ich wewnętrzna sprawa.


@Rogovic: No chyba nie do końca, bo dotychczas słyszałem zewsząd, że chodzi o "zachodnie wartości" ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nie dość, że filmik z przed pięciu lat to jeszcze z Lublina.


@neurotiCat: U fajniaków stabilnie, wrzucisz coś mniej pozytywnego dla Ukrainy, to zaraz się taki pojawi i żeby wybielić Ukrainę namela na Polskę. xD
  • Odpowiedz
@neurotiCat jak zawsze powtarzam i jak widać znowu się sprawdza - kiedy czytam słowo “ukr”, “ukrofil”, “ukropolin” i pochodne to natychmiast wiem że mam do czynienia z osobą o dwucyfrowym iq ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie dość, że filmik z przed pięciu lat to jeszcze z Lublina.


@neurotiCat: No tak, w końcu wszyscy wiedzą, że ludzie na wschodniej ścianie i prawactwo w ogóle, to tacy opóźnieni są i nie ma co porównywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak więc Ukrofilczyku, szanuj nacjonalistę swego, bo możesz mieć gorszego ( ͡º ͜ʖ͡º)


@neurotiCat: pozostaje mieć nadzieję, że nie chodzi Ci o wykopków identyfikujących się jako nacjonaliści, którym ksenofobia myli się z nacjonalizmem. Trzymam kciuki, że nie chodzi o tych wykopków, którzy są bardzo propolscy, do momentu gdy tej Polski trzeba będzie bronić z bronią w ręku. Bo tutaj polscy nacjonaliści wiedzą co jest słuszne, i
  • Odpowiedz