Wpis z mikrobloga

@g0blacK: ( _) No pokrzyczeli, pojęczeli, memy i komentarze. Udziałowcy stwierdzili, że mają to w #!$%@?, Adobe +15% bo dowieźli wyniki, lepsze od przewidywanych.

Biznes też na to leje bo nie ma niczego na rynku co ma podjazd do ich programów, a jeśli tylko coś się pojawi to ich gigant wykupi.
A to, że mirek12 pobierze crackowaną wersje, nawet najnowszego ps, to nic nie znaczy, część funkcji
  • Odpowiedz
@Alpharius: Funkcje AI nie działają racja ale reszta działa. Nadal jak mam zrobić jakie podstawowe rzeczy to odpalam pirata photoshopa którego crakuje raz na pół roku bo się kapuje że nie jest oryginalny...

Szkoda że te darmówki typu gimp nawet podjazdu nie mają do tego.
Mam nadzieję zę model sybkrypcji sobie głupi ryj rozwali dałbym te 200zł za życiową licencją na prywatnego photoshopa by się z tym nie cackać.
  • Odpowiedz
Mam nadzieję zę model sybkrypcji sobie głupi ryj rozwali


@niebadzogrem: Nie ma szans. Cały świat stoi już na tym modelu. Dla ludzi dobrze zarabiających jest to bajka i wygoda, dla reszty no cóż boli.
  • Odpowiedz
@niebadzogrem: kotek, życiowe to po parę tysięcy były, jak nie wdrożyli jeszcze SaaS. Nawet takie Affinity nie kosztuje 200 (no chyba, że mają promkę jak teraz i to mowa wtedy o pojedynczej apce, a nie pakiecie).

SaaS to rak, a takie praktyki jak stosuje adobe trzeba tępić. Ale jak chcesz, żeby sensowna konkurencja nie zdechła z głodu, jak z łaską być dał 200 i to tylko raz? Coś za coś.
  • Odpowiedz