Wpis z mikrobloga

#mecz Szkocja, Albania i Węgry tylko pokazały że takich drużyn nie powinno być na Euro i są tylko dlatego bo jeździ pół Europy. Jutro my dołączymy do tego grona. 16 drużyn to był prawdziwy turniej i sam awans to już był prestiż. I pomyśleć że na mundialu będzie 48 drużyn i mecze Niemcy vs Seszele
  • 11
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@twoj-stary-600 no właśnie. Są 53 drużyny w UEFA i na turnieju nie będą grać tylko takie zespoły jak Wyspy Owcze,San Marino, Liechtenstein, Mołdawia, Gibraltar, Kazachstan czy inny Azerbejdżan xd
  • Odpowiedz
@pokyw12: moze nie Seszele, ale Uzbekistan juz tak. A najlepsze, ze azja dostaje kilka miejsc, a taki Uzbekistan to jest najwiekszy mocarz tam poza Korea czy Japonia.
Lepiej nie pytac o reszte
  • Odpowiedz
  • 0
@pokyw12 Węgry i Albania wyszły z 1 miejsca z grupy w eliminacjach. Szkocja z drugiego miejsca więc nie wiem o co ci chodzi. Już nie wspominając o tym że Albania pokazała się z dobrej strony w meczu. Moze jeszcze Chorwacja nie powinna być na euro bo przecież dali dupy w meczu z Hiszpanią.
  • Odpowiedz
@pokyw12: ja się złapałem na tym, że oglądam po 1 meczu dziennie. Meczów typu Silny vs Słaby czy Nudny vs Nudny nie oglądam. Trzeba by to rozszerzyć do 32 drużyn, mecze Luksemburga z Dolnym Śląskiem by pomogły na ten problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz