Dlatego właśnie nie trawię tych makaroniarzy. Francuzi, Niemcy czy Hiszpanie po przejęciu kontroli z taką Albanią chcieliby dobić przeciwnika i strzelić jeszcze kolejne 2-3 brameczki dla widowiska. A te włoskie pały po najmniejszej linii oporu zabijają mecz i grają tak, żeby przeciągnąć prowadzenie jednym golem do końca.

#mecz
  • 5
@Lambo994: w pierwszej połowie cisnęli do konca,powinno byc 4-1 do przerwy i byś inaczej teraz pisał,druga połowa zgoda przestali atakować,ale nadal pełna kontrola,pressing cały mecz top,z drugiej strony Albania pressing żenujący i Włosi sobie klepali jak chcieli między obroncami
via Wykop
  • 0
@kocham-pati-3: Ja im nie odbieram tego, że są dobrzy i kontrolują takie mecze. Natomiast właśnie to mnie wkurza, że wiedząc o posiadaniu kontroli nad spotkaniem chcą sobie dociągnąć takie 2-1. Zamiast mieć wielką ochotę do strzelenia kolejnych bramek skoro są dominatorem meczu.