Wpis z mikrobloga

@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: A niech sobie robią co chcą, cuj z nimi. Byle by się nie przysrywały jak jakiś polak sobie sprowoadzi filipinkę czy ukrainkę. A tak poza tym to same będą ponosiły konsekwencje swoich wyborów jak zobaczą że muszą w pojedynkę #!$%@?ć na dzieci którym będą wszyscy rówieśnicy dokuczali + ew zasiłki nie wystarczą na bułkę z masłem a one same będą niemal skreślone z rynku matrymonialnego.
Ja tam się nie
  • Odpowiedz
Ja pierd* one nie mają godności xd


@duzy240: Śmieszne. Przepraszam, ale dlaczego niby ''nie mają godności''? To nie jest kwestia koloru skóry a przede wszystkim tego, że po pierwsze zagadał i sprawia wrażenie zachowującego się w miarę normalnie na tych urywkach (też nie wiemy o czym rozmawia bo tych rozmów nie ma, równie dobrze mógł zapytać o godzinę nagrać to i odpowiednio wyciąć żeby ładnie wyglądało) a duża część facetów
  • Odpowiedz
Kobiety w tym kraju są po prostu zakompleksione na punkcie narodowościowym. Jak w USA białe jako ogół się brzydzą czarnymi, to możliwe, że tutaj będzie to działać trochę inaczej. Polki będą sobie wmawiać, że robią to dlatego, że one są lepsze od tych z zachodu (to dalej wina kompleksów), bo są mniej rasistowskie i ksenofobiczne, pozytywnie się wyróżniają i wychodzą wręcz przed szereg.


@T_C_D: Może to nie jest tak do
  • Odpowiedz
  • 1
@Cztero0404 Białe kobiety w USA są grupą najmniej skłonna do małżeństw międzyrasowych, nawet mniej niż biali mężczyźni. Znaczna, znaczna większość trzyma się z daleka.
  • Odpowiedz