Wpis z mikrobloga

Czekajcie, czy mi się zdaje, czy połowa wykopu zaliczyła incydent kałowy, ponieważ po Białymstoku chodzi 5 czarnoskórych gości?


@groman43: U mnie w miescie (miasto 170k mieszkancow) od kilku lat obserwuje zwiekszana ilosc tego typu sytuacji. Troche to dziwne bo i daleko od granicy i raczej nic wielkiego moj rejon nie oferuje.

No ale mniejsza bo ja o czyms innym chcialem. Raz stojac na przystanku mysle sobie ze "podslucham" jak wyglada ich jezyk. Oczywiscie nie mam mowy o podsluchiwaniu bo kija bym zrozumial :PP bardziej chodzilo mi z ciekawosci jak
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: a co się niby dzieje xD? najazd, atak, inwazja xD? polecam pójść pod dom studenta, albo na jakieś zajęcia dodatkowe, na które zapisują się osoby z erazmusa, albo pójść do mcdonalda. człowiek może się nieźle zdziwić(jak ty, i podobni), że czarnoskórzy są wśród nas, że żyją, pracują i normalnie funkcjonują xD. co ciekawe, to jest tylko zdjęcie. nikt nic nie odwalił, nic się nie stało, a ludzie nadal robią
  • Odpowiedz
@Castellano a to spoko, skoro nic się nie dzieje, to tak już zawsze będzie x) nie wiem jacy to są "ja i mi podobni" ale dla twojej wiadomości to nawet mieszkałem razem z murzynem na stancji i nie wiem co to zmienia? To że on był spoko, to znaczy, że wszyscy są spoko?
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: typie, przecież przejawiasz typowo rasistowskie myślenie. wiesz o tym? widząc zdjęcie z kilkoma czarnoskórymi osobami, co jest w naszym mieście niczym dziwnym, jest to dość normalne. tak po prostu jest, szczególnie jeśli chodzi o studentów. jednak ty piszesz, "że lepiej zamknąć oczy i udawać, że nic się nie dzieje", jakby coś się działo xD. wyjdź ze swojej dziupli, w której mieszkasz xd. przejawiasz typowe zniekształcenia poznawcze, jak np. przewidywanie
  • Odpowiedz
@Castellano: Ty byłeś takim dzieckiem, któremu ojciec mówił, żebyś nie skakał bo złamiesz nogę, a ty swoje i łamałeś.

Natomiast manipulacje to uprawiasz ty wmawiając komuś rasizm, niczym murzyni w USA, którzy wszystko podpinają pod rasizm jak chcą postawić na swoim.
  • Odpowiedz
@angel-frome: próbujesz mnie zaatakować personalnie za moje zachowanie, nastawienie do sytuacji, za wiadomość do użytkownika z różowym paskiem (bo nie wspomniałeś, za co), porównując do jakiejś sytuacji (też nie wyjaśniłeś, o co chodzi), chcąc mnie ośmieszyć (też nie wyjawiłeś powodu), i jednocześnie w ogóle nie odniosłeś się merytorycznie co do przedstawionego przez autora @groman43 wpisu? Przecież ja nawet niemusze się nawet do tego odnosić, podsumowywać, komentować, czy wchodzić z
  • Odpowiedz